Meklēt biļetes

Additional safety measures: find out more before visiting. Read more

Par Ticmate

  • 100% droša maksājumu sistēma

  • Norēķināties ar eiro

  • Vairāk nekā 3,5 miljonu pārdotās biļetes

Venue Information

The Original Tour

The Original Tour

The Original Tour

Similar experiences

Similar categories

Hop-On Hop-Off Sightseeing Bus London

4.3 (262)
No 39,60 €
Rezervējiet 24 stundu hop on / hop off autobusu biļetes uz Original Tour, vienkāršākais un labākais veids, kā to darīt ekskursijas Londonā no augšas uz atklātu Red Londonas autobusu.

Biļetes tiks nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi. Ja jūs grāmatu par darba dienu / biznesa dienu pirms 03:00, biļetes tiks nosūtīts uz jums tajā pašā dienā. Ja jūs grāmatu pēc 15:00 nedēļas nogalēs vai svētku dienu, biļetes tiks nosūtīts uz jums nākamais darba dienu / darba diena.

Mūsu biļete ir derīga 24 stundas no pirmo reizi, kad to izmantot, tāpēc tas ir atkarīgs no jums izlemt, kad, lai saņemtu uz nākamo autobusu, vai izkāpt redzēt un iepazīt Londonu. Kad esat redzējis pietiekami, tikai iegūt uz nākamo autobusu. Ar 4 līnijas un vairāk nekā 90 pieturām, jūs varat aptvert gandrīz visu Londonu pie sava gaita, kad vien vēlaties, kur vien vēlaties. Ir angļu ceļvedis par visiem autobusiem nu "personīgi" vai ar austiņām. Valoda ir bieži angļu valodā. Mūsu biļete ietver arī ekskursiju laivu brauciens uz leju Temzas upi. Šis gida laivu brauciens buras starp Vestminsteras un GMT uz regulāri. (Lūdzu, jautājiet pārstāvi no oriģinālā Tour jūsu laiva biļeti, kad jūs saņemsiet savu ceļojumu biļetes vienā no sākotnējiem tūres apmaiņas punktiem)

Lūdzu, ņemiet vērā: Biļetes (maiņas biļetes), mēs nosūtīti jums ir jānomaina, lai jūsu ceļojumu biļetes uz vienu no zemāk apmaiņas punktus jūsu biļetes. No kāda no šiem apmaiņas punktiem jūs varat sākt savu Original Hop uz / Hop off:

1) Sākotnējais Tour Apmeklētāju centrs Trafalgāra laukumā: 17-19 Cockspur ielā.
2) Marmora arka: Pie Subway Exit 4
3) Pikadilli laukums: pretī Thistle Piccadilly Hotel
4) Viktorija: Ārpus Grosvenor Hotel

Lūdzu, atcerieties, ka persona biļešu biļetes jāgūst attēla ID (kā pasei), apmainoties biļetes Original Tour lai saņemtu savu ceļojumu biļetes!

Izvēlieties datumu jūs ierasties Londonā kā "Derīga No" datums, kā biļete jūs pērkat šeit ir derīgs 1 mēnesi no "Derīga no" dienas jums izvēlēties. Izvēlies biļešu skaitu un uzklikšķiniet uz "meklēt". Tad izvēlēties "pieaugušo" vai "bērns" biļetes (vecumā 5-15). Bērnu biļetes var iegādāties tikai pērkot pieaugušo biļetes. Bērniem jaunākiem par 5 gadiem ir bez maksas, ja tiem pievieno pieaugušo. Tālāk, izvēlēties, ja jūs vēlaties rezervēt biļetes uz citiem objektiem vai transportēšanu.

Ticket categories

Your Hop-On Hop-Off tickets are valid for 24 hours or 48 hours.    

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 5-15. Children from age 0-4 are free, when accompanied by a paying adult. Children's tickets are only available together with adult tickets. 

Opening hours

Pirmais ceļojums ir 8:30 un pēdējā tūre ir pulksten 20:00 (17:00 ziemā)

Book

mon, 8 mar 2021

Bestseller

Instant confirmation

Print out voucher

Save time – Skip the line

Audio guide

Live guide

Opening hours

What’s included?

The Original Tour includes a sightseeing boat tour down The Thames. The boat sails between Westminster and Greenwich on a regular basis. (Please ask a representative from The Original Tour for your boat ticket when you get your tour tickets at one of The Original Tour’s exchange points).  

Norādījumi

The Original Tour

Address
Various locations London

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.