Meklēt biļetes

Par Ticmate

Vadošais pārstāvis Eiropā starptautiskās aviobiļetes!

Laipni lūdzam Ticmate.lv . Šī ir vieta jums, ja jūs meklējat, lai rezervētu par starptautisku notikumu, un vēlas, lai visi jūsu biļetes rezervējuši laicīgi pirms neizejot no mājas.

Ticmate ir Zviedrijas uzņēmums, kas piedāvā plašu biļetes uz pasaules pieredzi, piemēram, apskates objektiem, ekskursijas, tūrisma objektiem, transporta, mūzikli, šovu, futbols un vēl daudz vairāk !.

Ticmate darbojas 40 valstīs 6 kontinentos, un pārdod biļetes uz notikumiem pilsētās visā pasaulē, no Prāgas uz austrumiem uz Las Vegas rietumos.

Kas būs jūsu nākamais galamērķis? Atrast un rezervēt biļetes uz savu pieredzi pie Ticmate!

  • Vairāk nekā 3 miljonu pārdotās biļetes

    4000+ produktiem 30 valstīs

  • 100% droša maksājumu sistēma

    Jūs varat justies 100% droši, bet pērk mūsu vietnē

  • Norēķināties ar eiro

    Jūs maksāt lats bez slēptās maksas

Similar experiences

Similar categories

Schönbrunn Palace: Evening Packages

4.3 (31)
No 74,60 €
Vakars Šēnbrunnas pils Vīnē ir neaizmirstams. Apvienot savu Šēnbrunnas pils Vīnes ekskursija biļeti ar jauku vakariņas Café-Restaurant Residenz vai koncertu ar Šēnbrunnas pils orķestri pie Orangery!

Vakarā Šēnbrunnas pils, ir labākais veids, kā apvienot to, kā jūs pavadīt savu vakaru šajā ļoti slavens un skaista rokoko pils no aptuveni 1640.

Pakete 1: vakariņas un koncerts:
6:30 vakariņas tiks pasniegtas kafejnīcā-Restaurant Residenz, kas atrodas bijušajā Šēnbrunnas pils virtuvē. Šī ēka, kas atrodas tā sauktajā Ehrenhof, ir blakus pils galvenās ieejas. Šeit elegants trīs ēdienu vakariņas sveču gaismā Jūs gaida (dzērieni nav iesk. Cenā). Vasarā vakariņas tiek pasniegtas mājīgā ārpus ēdamistabas zonu.
Pie 08:30 (durvis atvērtas 20:00) Koncerts notiek vietā, kas bija liela nozīme visā Mocarta karjeru: sīki atjaunot Šēnbrunnas pils oranžērija. Muzikālo sniegumu, ir slavens Šēnbrunnas pils orķestris Vīnē, kopā ar vokālistiem un baleta māksliniekiem. Programma ir, J. Strauss un VA Mocarts.

Pakete 2: Palace Tour un koncerts:
Imperatore Maria Theresa novērtējuši unikālo atmosfēru Šēnbrunnas pils un padarīja viņas vasaras rezidence. Emperor Franz Joseph I esot bijis īpašs īpašu tieksmi pēc grezns pils un tās parks. Šis ceļojums, jūs atpakaļ uz laiku no sen pagātnē! Audio gids pavadīs individuālus viesus savā koncertturnejā uz privāto palātu un svinīgus telpām Šēnbrunnas pils. (Ziemas mēnešos, mēs iesakām, ka atsevišķas viesi sākt audiogids Palace ceļojumu ne vēlāk kā 15:30 Vasarā, lūdzu, sākt savu ceļojumu ne vēlāk kā 04:00.)

Pie 08:30 (durvis atvērtas 20:00) Koncerts notiek vietā, kas bija liela nozīme visā Mocarta karjeru: sīki atjaunot Šēnbrunnas pils oranžērija. Muzikālo sniegumu, ir slavens Šēnbrunnas pils orķestris Vīnē, kopā ar vokālistiem un baleta māksliniekiem. Programma ir, J. Strauss un VA Mocarts.

Pakete 3: Palace Tour, vakariņas un koncerts:
Imperatore Maria Theresa novērtējuši unikālo atmosfēru Šēnbrunnas pils un padarīja viņas vasaras rezidence. Emperor Franz Joseph I esot bijis īpašs īpašu tieksmi pēc grezns pils un tās parks. Šis ceļojums, jūs atpakaļ uz laiku no sen pagātnē! Audio gids pavadīs individuālus viesus savā koncertturnejā uz privāto palātu un svinīgus telpām Šēnbrunnas pils. (Ziemas mēnešos, mēs iesakām, ka atsevišķas viesi sākt audiogids Palace ceļojumu ne vēlāk kā 15:30. Vasarā, lūdzu, sākt savu ceļojumu ne vēlāk kā 04:00.)
Pie 06:30: Vakariņas tiks pasniegtas kafejnīcā-Restaurant Residenz, kas atrodas bijušajā Šēnbrunnas pils virtuvē. Šī ēka, kas atrodas tā sauktajā Ehrenhof, ir blakus pils galvenās ieejas. Šeit elegants trīs ēdienu vakariņas sveču gaismā Jūs gaida (dzērieni nav iesk. Cenā). Vasarā vakariņas tiek pasniegtas mājīgā ārpus ēdamistabas zonu.
Pie 08:30 (durvis atvērtas 20:00): Koncerts notiek vietā, kas bija liela nozīme visā Mocarta karjeru: sīki atjaunot Šēnbrunnas pils oranžērija. Muzikālo sniegumu, ir slavens Šēnbrunnas pils orķestris Vīnē, kopā ar vokālistiem un baleta māksliniekiem. Programma ir, J. Strauss un VA Mocarts.

Jūs atrast Šēnbrunnas pils Oranžērija ir sēdvietu plānu šeit . Jūs varat izvēlēties starp četrām kategorijām biļetes: VIP,, B og C, atsaucoties uz priekšu, vidū un aizmugurē auditorijā attiecīgi.

Svarīga informācija:
- Drīz pēc Jūsu rezervācija ir pabeigta, jūs saņemsiet savu e-biļetes pa e-pastu. Lūdzu izdrukāt savu biļeti un lai to ar Jums, lai Orangery, kur jums ir, lai apmainītos ar to, lai jūsu biļetes. Jūs varat nomainīt savu e-biļetes no 09:00 tikai uz jūsu rezervētā ceļojuma datumu.
- Koncerts ilgums iesk. starpbrīdī ir 1 ½ -2 stundas, un beidzas aptuveni 22:15.
- Koncerta starpbrīdī laikā VIP & A kategorijas viesi saņems glāzi bezmaksas dzirkstošā vīna bārā.
- Uz izvēlēto dienas, koncerti var notikt Lielajā galerijā vai baltā zelta istabā atrodas iekšpusē Schoenbrunn pils vai citās koncertzālēs Vīnē. Jūs, protams, var ieteikt, ja maiņa koncerta norises vietā notiek.
- Pēc Šēnbrunnas pils Koncerti, taksometri būs pieejami tieši ārpus Schoenbrunn Palace Orangery. Metro iet līdz pusnaktij 5-8 minūšu intervālu, kas.

Opening hours

Atkarībā no tā, kurā paketi izvēlaties, ieteicamās sākuma laiki mainās!

Bestseller

Instant confirmation

Print out voucher

What’s included?

- Concert tickets to Schönbrunn Palace Orchestra Vienna
- Option of adding an audio guided Palace Tour and/or a three-course dinner
- VIP & Category A guests will receive a glass of complimentary sparkling wine at the bar during intermission
- Audio guide for the Palace Tour

Opening hours

Norādījumi

Schönbrunn Palace: Evening Packages

Address
Orangerie Schönbrunn, Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.