Meklēt biļetes

A COVID-19 update for our community. Read more

Par Ticmate

  • 100% droša maksājumu sistēma

  • Norēķināties ar eiro

  • Vairāk nekā 3,5 miljonu pārdotās biļetes

Rendezvous with Mozart

Similar experiences

Similar categories

Rendezvous with Mozart

5.0 (1)
No 188,50 €
Satikšanās ar Mocartu pie Šēnbrunnas pils Vīnē ietver apmeklējumu pils, jauka vakariņas Café-Restaurant "Residenz" un klasisko koncertu ar Šēnbrunnas pils orķestris Vīnē. Rezervēt biļetes uz satikšanās ar Mocartu Vīnē šeit!

Baudīt vakaru karaļa priekiem ejot cauri grezns pils, ēst jauku vakariņas un beidzas ar grand finale pie Šēnbrunnas pils Orangery, uzsāk muzikālā ceļojumā ar Šēnbrunnas pils orķestris Vīnē.

Sāciet savu ceļojumu ar vizīti uz piemiņas istabas pasaulslavens Šēnbrunnas pils, populārākajiem tūristu piesaistei Austrijā. Viesi saņems audiogids, un var veikt Palace ceļojumu laikā pilī oficiālo darba laikā, tomēr mēs iesakām mūsu viesi sākt audiogids pils ceļojumu ne vēlāk kā 16:00

Pie 06:30: Vakariņas tiks pasniegtas kafejnīcā-Restaurant Residenz, kas atrodas bijušajā Šēnbrunnas pils virtuvē. Šī ēka, kas atrodas tā sauktajā Ehrenhof, ir blakus pils galvenās ieejas. Šeit elegants trīs ēdienu vakariņas gaida tevi, iesk. ēdieni raksturīgi Mocarta laikā. (Dzērieni nav iesk. Cenā).

Pie 08:30 (durvis atvērtas 8:00 PM) Koncerts notiek ar sīki atjaunotā Šēnbrunnas pils Orangery, kam bija liela nozīme visā Mocarta karjeru (viņš veic pie Orangery vairākkārt). Muzikālo sniegumu, ir slavens Šēnbrunnas pils orķestris Vīnē, kopā ar vokālistiem un baleta māksliniekiem. Programma ir, J. Strauss un VA Mocarts. Mūsu viesi tiks pasniegta alkoholisks dzēriens pie Orangery bārā, un saņems arī programmu koncerta, "Best of Mozart CD", ko Šēnbrunnas pils orķestri Vīnes veikta. Turklāt mēs esam rezervējuši sēdvietas diviem priekšējiem rindās. Starpbrīdī laikā, lūdzu, pievienoties mums glāzi dzirkstošā vīna un gardu "Mozartkugeln" (daudzslāņu šokolādes trifeles) bārā.

Jūs atrast Šēnbrunnas pils Oranžērija ir sēdvietu plānu šeit . Jūs varat izvēlēties starp četrām kategorijām biļetes: VIP,, B og C, atsaucoties uz priekšu, vidū un aizmugurē auditorijā attiecīgi.

Svarīga informācija:
- Drīz pēc Jūsu rezervācija ir pabeigta, jūs saņemsiet savu e-biļetes pa e-pastu. Lūdzu izdrukāt savu biļeti un lai to ar Jums, lai Orangery, kur jums ir, lai apmainītos ar to, lai jūsu biļetes. Jūs varat nomainīt savu e-biļetes no 09:00 tikai uz jūsu rezervētā ceļojuma datumu.
- Koncerts ilgums iesk. starpbrīdī ir 1 ½ līdz 2 stundas, un beidzas aptuveni 10:15.
- Uz izvēlēto dienas, koncerti var notikt Lielajā galerijā vai baltā zelta istabā atrodas iekšpusē Schoenbrunn pils vai citās koncertzālēs Vīnē. Jūs, protams, var ieteikt, ja maiņa koncerta norises vietā notiek.
- Pēc Šēnbrunnas pils Koncerti, taksometri būs pieejami tieši ārpus Schoenbrunn Palace Orangery. Metro iet līdz pusnaktij 5-8 minūšu intervālu, kas.

Opening hours

Jūs varat savākt savu e-biļetes no 09:00 un sākt savu pils apmeklējumu, tajā pašā laikā, ja jums patīk, tomēr mēs iesakām sākt audiogids Palace ceļojumu ne vēlāk kā 16:00 Vakariņas tiek pasniegtas 06:30 un koncerts sākas 08:30.

Book

sat, 4 jul 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Duration: 2 hours

Opening hours

Norādījumi

Rendezvous with Mozart

Address
Orangerie Schönbrunn Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien.

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.