Meklēt biļetes

A COVID-19 update for our community. Read more

Par Ticmate

  • 100% droša maksājumu sistēma

  • Norēķināties ar eiro

  • Vairāk nekā 3,5 miljonu pārdotās biļetes

Ottoman Relics Tour

Similar categories

Ottoman Relics Tour

No 34,00 €
Pikējošais aizraujošu vēsturi musulmaņu pasaulei par ceļojumu uz Topkapi pili un Sultan Tombs.

Topkapi pils ir lielākā pils Stambulā, kā arī galvenā dzīvesvieta no Osmaņu Sultans aptuveni 400 gadus pēc to 624 gadu valdīšanas. Šodien pils eksponāti imperatora kasi, svētās relikvijas pravieša Muhameda, Ķīnas porcelāna, ieroču, kaligrāfija savākšanas un daudz ko citu.

Ir pieci kapenes Osmaņu Sultans ietvaros kapos pie Svētās Sofijas katedrāles, kas pazīstams arī kā Sultan Tombs. Keramikas paneļi ir visvairāk skaisti piemēri 16.gadsimtā ar violetu, sarkanu, zaļu un zilu ziedu motīviem.

Ilgums: 3 stundas no 02:00-5: 12:00.

Ceļojums ietver šādus uzsver:
- Ļaujieties vēsturē Osmaņu impērijas ar vizīti uz Topkapi pils.
- Pastaiga pēdās Osmaņu Sultans, kā jūs apskatīt dažādas izstādes, kas ietver ķīniešu porcelāna, ieročus, kaligrāfija un daudz ko citu.

Iekļauta biļetes cenā: Turp un atpakaļ nodošanas no / uz centralizēti atrodas pilsētā Stambulā, muzeju ieejas maksas, ziedojumi kapenes un zinošu gidu.

Svarīga informācija:
- Drīz pēc Jūsu rezervācija ir pabeigta, jūs saņemsiet e-talonu pa pastu. Lūdzu izdrukāt savu biļeti un lai to ar Jums par ceļojumu.
- Ir bezmaksas turp un pāreja uz / no centralizēti atrodas viesnīcas tuvumā Taksim Sq, Sultanahmet un Aksaray.. Pirms jūs varat pabeigt savu rezervāciju, jums tiks lūgts sniegt mums nosaukumu jūsu viesnīcu, lai mēs varam organizēt jūsu nodošanu. Ja jums palikt viesnīcās netālu no lidostas vai viesnīcās, kas atrodas Āzijas pusē Stambula, tad varētu pievienot pick-up maksas, vai arī jums tiks lūgts, lai parādās pie tour-start adresi Stambulas centrā. Pirms jūs varat pabeigt savu rezervāciju, jums tiks lūgts sniegt mums nosaukumu jūsu viesnīcu, lai mēs varētu organizēt savu pick-up.
- Ekskursija sākas 2:00, bet, tā kā jūs iekāpjot Jūsu viesnīcā, lūdzam zvanīt mūsu ceļojumu operatoru apm. 24 stundas iepriekš, lai iegūtu Jums precīzu pick-up laiku, lai izvairītos gaida viesnīcas vestibilā. Tālruņa numurs tiks skaidri sākās kuponu / e-talona mēs nosūtīsim jums.
- Ekskursija ir angļu valodā.
- Bērnu biļetes ir pieejamas vecumā no 3-7. Bērniem vecumā no 0-2 gadiem, ir bez maksas, ja kopā ar maksājumu pieaugušo.
- Harem sadaļa nav iekļautas, sākot ar ceļojumu uz Topkapi pils.

Opening hours

Ilgums: 3 stundas no 14:00-05:00.

Book

fri, 3 apr 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Live guide

Duration: 3 hours

Departure times

Norādījumi

Ottoman Relics Tour

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.