Meklēt biļetes

Par Ticmate

  • 100% droša maksājumu sistēma

  • Norēķināties ar eiro

  • Vairāk nekā 3,5 miljonu pārdotās biļetes

Bosphorus Half Day Cruise

Similar categories

Bosphorus Half Day Cruise

3.0 (1)
No 36,10 €
Pievienojieties mums, lai neaizmirstamu ceļojumu uz Bosphoris šaurumā un pieredzi veco Stambula šajā Bosfora Half Day Cruise.

Ekskursija sākas ar diska uz habor kura laikā jūs saņemsiet, lai redzētu Golden Horn, roku uz Bosforu, ar jūras šaurumu, kas sadala Eiropas un Āzijas daļu Turcijā.

Mēs arī vadīt pagātnē Bizantijas ebreju, itāļu tirgotājiem un citiem ne-musulmaņu minoritāšu dzīvojamiem rajoniem un pa bizantiešu pilsētas sienām spēcīgāko nocietinājumu no pusmūžā, un daudz daudz vairāk.

No rīta kruīza jūs arī saņemsiet, lai izbaudītu visus dažādus interesantus smaržas un aromātus Spice Bazaar (pazīstams arī kā Ēģiptes Bazārā).

Ceļojums contintues uz ūdens. Pa ūdensceļu starp abiem kontinentiem, Eiropā un Āzijā, tur būs lielas iespējas nofotografēt marmora pilis, seno koka Osmaņu villas guļ līdzās mūsdienu grezni apartamenti.

No laivas, jums lielisku skatu uz Rumeli Hisari Fortress (1452), vēsturisku bruņojuma būvēts, lai kontrolētu un aizsargātu Bosfora šaurumu.

Uz pēcpusdienas kruīza jūs galu savu ceļojumu ar braukšanas līdz Pierre Loti Coffee House ar vagoniņš, no kuras jūs varat baudīt skaisto skatu uz Bosfora šaurumu.

Ilgums: Lai izlidošanas dienā: no rīta kruīza no 9:00-1: 12:00 un pēcpusdienā kruīzu no 02:00-5: 30 PM.

Ceļojums ietver šādus uzsver:
- Spice Bazaar / Pierre Loti Coffee House
- Rumeli Hisari Fortress
- Dolmabahčes pils

Iekļauta biļetes cenā: Pick-up no centralizēti atrodas pilsētā Stambulā, privāto laivu braucienu un zinoša gida pavadībā.

Svarīga informācija:
- Drīz pēc Jūsu rezervācija ir pabeigta, jūs saņemsiet e-talonu pa pastu. Lūdzu izdrukāt savu biļeti un lai to ar Jums par ceļojumu.
- Ir bezmaksas pick-up uz / no centralizēti atrodas rajonā: Taksim Sq, Sultanahmet un Aksaray.. Pirms jūs varat pabeigt savu rezervāciju, jums tiks lūgts sniegt mums nosaukumu jūsu viesnīcu, lai mēs varam organizēt jūsu nodošanu. Ja jums palikt viesnīcās netālu no lidostas vai viesnīcās, kas atrodas Āzijas pusē Stambula, tad varētu pievienot pick-up maksas, vai arī jums tiks lūgts, lai parādās pie tour-start adresi Stambulas centrā. Pirms jūs varat pabeigt savu rezervāciju, jums tiks lūgts sniegt mums nosaukumu jūsu viesnīcu, lai mēs varētu organizēt savu pick-up.
- Ekskursija sākas 09:00 un 02:00, bet tā kā jūs to paņēma Jūsu viesnīcā, lūdzam zvanīt mūsu ceļojumu operatoru apm. 24 stundas iepriekš, lai iegūtu Jums precīzu pick-up laiku, lai izvairītos gaida viesnīcas vestibilā. Tālruņa numurs tiks skaidri sākās kuponu / e-talona mēs nosūtīsim jums.
- Ekskursija ir angļu valodā.
- Bērnu biļetes ir pieejamas vecumā no 3-7. Bērni no 0-2 gadi ir bezmaksas, kad kopā ar maksājumu pieaugušo.
- Lūdzu, ievērojiet: rīta kruīza beidzas Taksima laukumā. Tuvākā metro stacija ir Taksim.
- Atiešanas laiks var mainīties.
- Bosphorus Half Day Cruise var nodarboties regulāri laivu, ja netiek sniegta pavadoņu minimālais skaits privātajā laivu.

Opening hours

Rīta kruīzs no 09:00-1: 12:00. Pēcpusdienā kruīzs no 14:00-5: 30 PM.

Book

mon, 24 feb 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Live guide

Duration: 4 hours

Opening hours

Norādījumi

Bosphorus Half Day Cruise

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.