Meklēt biļetes

A COVID-19 update for our community. Read more

Par Ticmate

  • 100% droša maksājumu sistēma

  • Norēķināties ar eiro

  • Vairāk nekā 3,5 miljonu pārdotās biļetes

Green Mosque & Bursa Tour

Similar categories

Green Mosque & Bursa Tour

 
No 87,60 €
Pievienojieties mums, lai saņemtu pilnu dienu ceļojumu uz Zaļo Bursa, jo Turcijas pilsēta tiek saukts, jo tā apkārtnes mežu. Par šo ceļojumu jūs apmeklēsiet Grand mošeja, zaļa mošeja un mauzolejs un pieredzi Zīda tirgus Grand Bazaar.

Ekskursija paceļas ar prāmi, no kuras jūs varat baudīt skaisto ainavu garām. Tad mēs devāmies uz Bursa, bijušo Osmaņu impērijas galvaspilsētā. Šeit mēs baudīt garšīgus "Kebap no Aleksandra Lielā" pusdienās.

Pēc pusdienām apmeklējiet Grand mošeja (pazīstama arī kā Ulucami), Zaļo mošeju un Zaļo mauzolejs (tikai no ārpuses) un veco Zīda tirgū Grand Bazaar.

Tad mēs devāmies uz 600 gadus veco İnkaya plakne koku, kas rada pamatu vienai no vecākajām ciematiem Bursa dibināta ar Osmaņu impērija. Pa ceļam uz kalna Uludag mēs veiksim kafijas pauze. Kalns ir arī pazīstams kā leģendārais Mount Olympos, vietu, no kuras Gods noskatījos Trojas karu. Šeit jums jauks skats uz pilsētu.

Ilgums: 13 stundas no 9:00 AM-10: 05 PM.

Ceļojums ietver šādus uzsver:

- Zaļā mošeja (Yesil mošeja) un Zaļo mauzolejs
- Zīda tirgus
- Mount Uludag

Iekļauta biļetes cenā: Turp un atpakaļ nodošanas no / uz centralizēti atrodas pilsētā Stambulā, pielaidēm Zaļo mošeja un mauzolejs, pusdienas un zinoša gida pavadībā.

Svarīga informācija:
- Drīz pēc Jūsu rezervācija ir pabeigta, jūs saņemsiet e-talonu pa pastu. Lūdzu izdrukāt savu biļeti un lai to ar Jums par ceļojumu.
- Ir bezmaksas turp un pāreja uz / no centralizēti atrodas viesnīcas tuvumā Taksim Sq, Sultanahmet un Aksaray.. Pirms jūs varat pabeigt savu rezervāciju, jums tiks lūgts sniegt mums nosaukumu jūsu viesnīcu, lai mēs varam organizēt jūsu nodošanu. Ja jums palikt viesnīcās netālu no lidostas vai viesnīcās, kas atrodas Āzijas pusē Stambula, tad varētu pievienot pick-up maksas, vai arī jums tiks lūgts, lai parādās pie tour-start adresi Stambulas centrā. Pirms jūs varat pabeigt savu rezervāciju, jums tiks lūgts sniegt mums nosaukumu jūsu viesnīcu, lai mēs varētu organizēt savu pick-up.
- Ekskursija sākas 9:00, bet, tā kā jūs iekāpjot Jūsu viesnīcā, lūdzam zvanīt mūsu ceļojumu operatoru apm. 24 stundas iepriekš, lai iegūtu Jums precīzu pick-up laiku, lai izvairītos gaida viesnīcas vestibilā. Tālruņa numurs tiks skaidri sākās kuponu / e-talona mēs nosūtīsim jums.
- Bērnu biļetes ir pieejamas vecumā no 3-7. Bērni no 0-2 gadi ir bezmaksas, kad kopā ar maksājumu pieaugušo.
- Ekskursija ir angļu valodā.
- Advance jārezervē.
- Šis ceļojums ir minimālais pasažieru prasību par sešiem viesiem. Jūs varat pasūtīt mazāk, bet, ja prasība netiek ievērota, jūsu ceļojums ir pakļauta grafika. Jo maz ticamā gadījumā atcelšanas dēļ minimālajām pasažieru prasībām netiek izpildīti, kompensācija tiks sniegta.

Opening hours

Ilgums: 13 stundas no 9:00 AM-10: 12:00.

Book

fri, 3 jul 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Live guide

Duration: 13 hours

Departure times

Norādījumi

Green Mosque & Bursa Tour

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.