Meklēt biļetes

Par Ticmate

Vadošais pārstāvis Eiropā starptautiskās aviobiļetes!

Laipni lūdzam Ticmate.lv . Šī ir vieta jums, ja jūs meklējat, lai rezervētu par starptautisku notikumu, un vēlas, lai visi jūsu biļetes rezervējuši laicīgi pirms neizejot no mājas.

Ticmate ir Zviedrijas uzņēmums, kas piedāvā plašu biļetes uz pasaules pieredzi, piemēram, apskates objektiem, ekskursijas, tūrisma objektiem, transporta, mūzikli, šovu, futbols un vēl daudz vairāk !.

Ticmate darbojas 40 valstīs 6 kontinentos, un pārdod biļetes uz notikumiem pilsētās visā pasaulē, no Prāgas uz austrumiem uz Las Vegas rietumos.

Kas būs jūsu nākamais galamērķis? Atrast un rezervēt biļetes uz savu pieredzi pie Ticmate!

  • Vairāk nekā 3 miljonu pārdotās biļetes

    4000+ produktiem 30 valstīs

  • 100% droša maksājumu sistēma

    Jūs varat justies 100% droši, bet pērk mūsu vietnē

  • Norēķināties ar eiro

    Jūs maksāt lats bez slēptās maksas

Similar experiences

Similar categories

JFK Airport Transfer: Shared Transfer

3.9 (62)
No 22,40 €
Tā vietā, uzsverot par sabiedrisko transportu vai mēģināt karoga taksometru, izvēlēties mūsu rentablu kopīgu transporta pakalpojumus, lai jūsu brīvdienas in New York var sākt problēmu-free. Mūsu šoferis sagaidīs Jūs Ņujorkas John F. Kennedy (JFK) lidostu un aizvedīs uz Jūsu viesnīcu.

Neatkarīgi, ja jūs ceļojat vienatnē, kā pāris, vai lielā grupā, mūsu pieredzējušie, profesionāli autovadītāji nodrošinās savu transportu uz un no JFK lidostas ir brīze!

Šeit Jūs varat pasūtīt ātru un efektīvu transportēšanu starp JFK lidostu un viesnīcu. Mūsu durvīm līdz durvīm politika nodrošina transportu uz un no Jūsu viesnīcu un JFK lidostā.

Just rezervēt kopīgu JFK lidostu šeit, un jums tiks izpildītas ar jūsu pašu vadītājam lidostā. Ja vēlaties, jūs varat pasūtīt transporta atkal, no viesnīcas uz lidostu.

Svarīga informācija:
- Drīz pēc Jūsu rezervācija ir pabeigta, jūs saņemsiet e-talonu pa pastu. Lūdzu izdrukāt savu biļeti un lai to ar jums.
- Ja vēlaties pasūtīt kopīgu JFK lidostas transfērs turp un atpakaļ, jums ir novietot divus pasūtījumus: Viens no lidostas uz viesnīcu un viens no viesnīcas uz lidostu, jo katrs rezervācija ir nepieciešama sava apstiprinājuma numuru.
- Pirms jūs pabeigt savu rezervāciju, jums tiks lūgts sniegt mums ar pasažieru vārdu, iebraukšanas / izbraukšanas dienas, lidojuma datus un Jūsu viesnīcu (ietverot tā adresi un tālruņa numuru), lai mēs varam organizēt savu lidostu.
- Šis pakalpojums darbojas tikai uz Manhetenu no Battery parka un 125. Ielas.
- Ja jūs vēlētos atgriešanās nodošanu no Manhattan uz lidostu, jūs vienkārši piezvanīt mūsu lidostas aģents divas līdz trīs dienas pirms izlidošanas. Tālruņa numurs ir skaidri marķēts uz jums biļeti.
- Izmantot tikai minivenu skaidri marķētas GO AIRLINK NYC.

- Bērni cenas ir tāda pati kā pieaugušiem.
- Jums ir atļauts tikai viens standarta čemodānu un vienu rokas bagāžas vienai personai.
- Par kopīgu JFK lidostu Cenā ietilpst padomus, ceļu nodevu un nodokļus.

Opening hours

Darbības laiks: 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā.
Book now

Very Good: 3.9 – 62 reviews

Instant confirmation

Print out voucher

Opening hours

Norādījumi

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.