Meklēt biļetes

Similar experiences

Similar categories

Newark Airport Transfer: Shared Transfer

No € 21
Tā vietā, uzsverot par sabiedrisko transportu vai mēģināt karoga taksometru, izvēlēties mūsu rentablu kopīgu transporta pakalpojumus, lai jūsu brīvdienas in New York var sākt problēmu-free. Mūsu šoferis sagaidīs Jūs Ņujorkas Newark lidostā un aizvedīs uz Jūsu viesnīcu.

Neatkarīgi, ja jūs ceļojat vienatnē, kā pāris, vai lielā grupā, mūsu pieredzējušie, profesionāli autovadītāji nodrošinās savu transportu uz un no Newark lidosta ir brīze!

Šeit Jūs varat pasūtīt ātru un efektīvu transporta pakalpojumus starp Newark lidostu un viesnīcu. Mūsu durvīm līdz durvīm politika nodrošina transportu uz un no Jūsu viesnīcu un Newark lidostu.

Just rezervēt kopīgu Newark lidostu šeit, un jums tiks izpildītas ar jūsu pašu vadītājam lidostā. Ja vēlaties, jūs varat pasūtīt transporta atkal, no viesnīcas uz lidostu.

Svarīga informācija:
- Drīz pēc Jūsu rezervācija ir pabeigta, jūs saņemsiet e-talonu pa pastu. Lūdzu izdrukāt savu biļeti un lai to ar jums.
- Ja vēlaties pasūtīt kopīgu Newark no lidostas turp un atpakaļ, jums ir novietot divus pasūtījumus: Viens no lidostas uz viesnīcu un viens no viesnīcas uz lidostu, jo katrs rezervācija ir nepieciešama sava apstiprinājuma numuru.
- Pirms jūs pabeigt savu rezervāciju, jums tiks lūgts sniegt mums ar pasažieru vārdu, iebraukšanas / izbraukšanas dienas, lidojuma datus un Jūsu viesnīcu (ietverot tā adresi un tālruņa numuru), lai mēs varam organizēt jūsu nodošanu.
- Šis pakalpojums darbojas tikai uz Manhetenu no Battery parka un 125. Ielas.
- Ja jūs vēlētos atgriešanās nodošanu no Manhattan uz lidostu, jūs vienkārši piezvanīt mūsu lidostas aģents divas līdz trīs dienas pirms izlidošanas. Tālruņa numurs ir skaidri marķēts uz jums biļeti.
- Izmantojiet tikai minivenu skaidri marķētas GO AIRLINK NYC.
- Bērni cenas ir tāda pati kā pieaugušiem.
- Jums ir atļauts tikai viens standarta čemodānu un vienu rokas bagāžas vienai personai.
- Par kopīgu Newark lidostu Cenā ietilpst padomus, ceļu nodevu un nodokļus.

Opening hours

Darbības laiks: 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā.

Bestseller

Instant confirmation

Print out voucher

Opening hours

Norādījumi