Meklēt biļetes

Additional safety measures: find out more before visiting. Read more

Par Ticmate

  • 100% droša maksājumu sistēma

  • Norēķināties ar eiro

  • Vairāk nekā 3,5 miljonu pārdotās biļetes

Grand Canyon South Rim Tour

Similar categories

Grand Canyon South Rim Tour

 
No 108,00 €
Pieredze ģeoloģisko brīnumu labāk pazīstams kā Grand Canyon. Par šo ceļojumu Jūs saņemsiet whisked prom no neona džungļi, kas ir Las Vegas, un aizvedīs uz vietu, jūs nekad neaizmirsīšu. Fotogrāfijas nav darīt to taisnīgumu, krāšņums Grand Canyon ir jābūt pieredze personīgi.

Jūsu diena sāksies atkāpjoties no slavenā Las Vegas Strip. Dodas uz Grand Canyon, jūsu gidu jums pastāstīt par apgabala visvairāk vēsturisko un interesanti fakti par Spānijas pētnieki, daudzām vietējām kultūrām, un sākumā Rietumu Settlers no ziemeļu Arizonā.

Kad mēs sasniegtu ekskluzīvu National Geographic Apmeklētāju centru jūs saņemsiet delicous pusdienas un kādu laiku, lai saņemtu kādu suvenīru iepirkšanās darīts pirms virsraksta, lai Grand Canyon National Park.

Pēc ierašanās, jums būs brīvais laiks pie Mather Point izpētīt takas uzliku kanjona malu, vai vienkārši uzņemt brīnišķīgu skatu uz Grand Canyon. Kā mēs galvu dziļāk nacionālā parka mēs veiksim pietura Plašāku ekskursijas laika Bright Angel Lodge viens no oriģinālajiem viesnīcas galamērķiem Grand Canyon South Rim atrodas tieši uz malas Grand Canyon pati.

Uzsver:
- Foto pieturvieta Hoover Dam no apbrīnojamo O'Callaghan-Tillman Bridge
- Skat izmiris Vulkāns "nocietinājums Hill '
- Pusdienas pasniedz National Geographic Apmeklētāju centrs
- Apmeklējiet plašāko un dziļāko punktu pie Grand Canyon South Rim (vairāk nekā 8400 pēdu dziļš un 21 jūdzes pāri.)
- Brauciens uz klāja luksusa motora treneris aprīkots ar tualetes un gaisa kondicionēšanas
- Bezmaksas parādīt biļetes

Ilgums: 14 stundas

Svarīga informācija:
- Drīz pēc Jūsu rezervācija ir pabeigta, jūs saņemsiet e-biļeti pa e-pastu. Lūdzu, izdrukājiet savu biļeti un lai to ar Jums par ceļojumu.
- Šis ceļojums ietver bezmaksas viesnīcas pick-up un drop-off viesiem, kas uzturas viesnīcās netālu no The Strip. Vēlāk rezervācijas procesā, mēs lūgsim jūsu viesnīcu informāciju. Pick-up ir 06:00-07:30.
- 24 līdz 48 stundas pirms ceļojuma datuma, jums jāzvana mūsu aģents plānot uzņemt laiku Jūsu viesnīcu vai tās tuvumā Strip .No e-talona saņemat pēc tam, kad esat pabeidzis savu rezervāciju mūsu aģentiem nodeva ir norādīts bezmaksas numuru
- Ekskursija ir angļu valodā.
- Bērnu biļetes ir pieejamas par bērniem līdz 2 gadu vecumam.
- Šādas preces ir aizliegtas uz mūsu motors autobusu ekskursijas sakarā ar drošības ierobežojumiem Hoover Dam: Bagāža, lieli mugursomas, uzvalks gadījumos, portfeļi, dzesētāji un alkoholu.

Opening hours

Ekskursija ilgst no 7:30-9:30

Book

wed, 2 dec 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Duration: 14 hours

Opening hours

Norādījumi

Grand Canyon South Rim Tour

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.