Meklēt biļetes

Par Ticmate

  • 100% droša maksājumu sistēma

  • Norēķināties ar eiro

  • Vairāk nekā 3,5 miljonu pārdotās biļetes

Venue Information

Vatican Morning Tour

Vatican Morning Tour

Vatican Morning Tour

Similar experiences

Similar categories

Vatican & Sistine Chapel: Guided Highlights - 2 hours

4.4 (480)
No 70,60 €
Vatikāns Rīts Tour ir labākais veids, lai redzētu visu, kas Vatikāns ir piedāvāt, vienlaikus izvairoties no daudzām un garām rindām, iegūt prioritāru piekļuvi un ir angļu valodā runājošā, licencēta gida jūsu rīcībā.

Vatikāns Rīta Tour segs kabinetus Raphael, Belvedere pagalma un, protams, Siksta kapelā. Šeit jūs atklāsiet pilnu vēsturi Siksta kapelā un dzirdēt daudz stāstu par slavenā gleznotāja Mikelandželo.

Pēc aiziešanas no Siksta kapela, jums būs tieša piekļuve St. Pētera bazilika, kur jūs varat pārlūkot ap šo lielisko baznīcu, tik ilgi, cik vēlies!

Šis ceļojums ir identisks ar pirmo daļu no tūres "Vatikāna muzejs Vatacombs un Sv.Pētera bazilikas". Ja jums arī patīk būt ekskursija attiecībā uz Vatacombs un St Pētera bazilika, lūdzu pasūtīt ekskursiju "Vatikāna muzejs, Vatacombs un St Pētera bazilika" vietā!


Svarīga informācija:
- Tūres ilgums: Aptuveni 2 stundas
- Tour ir angļu valodā
- Bērniem līdz 6 gadu vecumam ir bez maksas. Bērniem 6-17 gadu.
- Ieejas biļetes uz Vatikānu un Vatikāna muzejs ir iekļauti jūsu biļeti (tas parasti maksā tieši pie Vatikāna, un ir līdzvērtīgs min EUR 20 par personu..
- Nav slēptu vai papildu izmaksas
- Jūs izlaist visus oficiālos / sabiedrības rindas, un tie var būt ļoti garš, līdz pat vairākām stundām dažos gadījumos. Tomēr uz dažām dienām, piemēram, brīvdienās, nedēļas nogalēs un reliģisko svētku tur varētu būt daži rindas. Tas nevar izvairīties, bet šie rindas būs daudz īsāks nekā valsts uzņēmumiem!
- Tour ir pieejams no pirmdienas līdz sestdienai, izņemot reliģisko svētku laikā.
- Ekskursija sākas pulksten 09:30 no aprīļa līdz oktobrim un 11 esmu no novembra līdz martam.
- Atcelšana var notikt ļoti īsā laikā. Šādos gadījumos mēs sazināsimies ar Jums un piedāvāt Jums alternatīvus tūrisma datumus vai atmaksāsim jums!
- Ir stingrs dress code pie Vatikāna. Pleciem un ceļgaliem jābūt nodrošinātiem gan sievietēm, gan vīriešiem. Sandales tiek uzskatīts par atbilstošu.
- Sakarā ar drošību un drošības pārbaudēm, mēs iesakām jums nav celt nekādas lielas somas vai pakas!
- Šis ceļojums ir veikts kā pastaigā, jo nav transportlīdzekļi ir atļauts iekšpusē Vatikānā, tāpēc, lūdzu, valkā piemērotus apavus!
- Šis ceļojums beidzas Vatikāna!

Ticket categories

Adult (18+)
Child (6-17)
Infant (0-5): Free of charge

Opening hours

Apr-Okt pie 08:45 un 10:45. Novembris-marts plkst 11.00. Lūdzu, esiet tur 15 minūtes. Pirms Ekskursija sākas. Slēgts svētdienās un citu reliģisko svētku!

Book

fri, 10 feb 2023

Bestseller

Instant confirmation

Mobile voucher accepted

Live guide

Duration: 2 hours

COVID-19 Status:
Upon arrival at the meeting address, all members of your party over the age of 12 or older must present a “Health Pass” and a valid ID, proving that you are either:
- Fully vaccinated (with an EMA-approved vaccine - first and second dose), and the second dose administered at least 14 days before your visit
- You have been tested (PCR or antigen) with a negative result within the last 48 hours.
- Or that you have recovered from COVID-19, attested by a PCR or antigen test result, at least 15 days and no more than 6 months old

Departure times

What’s included?

- Access to the Vatican Museums.
- Access to the The Sistine Chapel and St. Peter's Basilica.
- A two hour guided tour.

Norādījumi

Vatican Morning Tour

Address
Via Sebastiano Veniero 21 000192 Roma, Italy

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.