Meklēt biļetes

Par Ticmate

  • 100% droša maksājumu sistēma

  • Norēķināties ar eiro

  • Vairāk nekā 3,5 miljonu pārdotās biļetes

Venue Information

Vatican Museum, Sistine Chapel & St Peter's

Vatican Museum, Sistine Chapel & St Peter's

Vatican Museum, Sistine Chapel & St Peter's

Similar experiences

Similar categories

Vatican & Sistine Chapel: Tombs & St Peter's Basilica

4.5 (825)
No 83,30 €
Šis ļoti populārs ceļojums segs lielāko daļu slaveno Vatikāna, Vatikāna muzeja, Siksta kapela, The "Vatacombs" (pazemes kapenes bijušās Popes) un Svētā Pētera bazilikas

Jūs redzēsiet izceļ no apstrīdami svarīgākais vākšanu mākslas pasaulē, ietver numuri, Rafaela, Siksta kapela un The Belvedere pagalmā. Rokasgrāmata piedāvā visaptverošu pārskatu par visiem jums būs redzēt, īpaši par Siksta kapela un slavenā gleznotāja Mikelandželo.

Pēc aiziešanas Siksta kapela, jūs vadīs caur pazemes līmenī, sauc par "The Vatacombs," reti redzams platība Vatikāna kur kapenes bijušās Popes atrodas.
Pēc tam mēs galvu augšup Svētā Pētera bazilikas, lielākā bazilika pasaulē būvēts pār to ir domājams, ir kauli Pētera.
Iekļaušana šajā vizītē, ir 'Pieta', slavenais Dome projektējis Mikelandželo, masveida Baldacchino skulptūrdārzā bronzā ar Bernini, Apskaidrošanās Raphael un citi pieminekļi mākslas nozīme.
Ekskursija beidzas ārpus krāšņās bazilikas, kur mēs dzirdam par vēsturi Vatikāna valsts, Šveices gvardes, un kā Svētā Pētera laukums bija paredzēts.

Šis ceļojums ir identisks ar pirmo daļu no tūres "Vatikāna Afternoon Tour / Vatikāns Rīts Tour". Ja jūs nevēlaties, lai būtu ekskursija attiecībā uz Vatacombs un St Pētera bazilika, lūdzu pasūtīt ekskursiju "Vatikāna Pēcpusdienā Tūrisma / Vatikāns Rīta Tour" vietā!


Svarīga informācija:
- Tūres ilgums: apmēram 3 stundas
- Tour ir angļu valodā
- Bērniem 6-17 gadu. Bērniem līdz 6 gadu vecumam ir bez maksas. Visi citi maksā normālu cenu!
- Ieejas biļetes uz Vatikānu un Vatikāna muzejs ir iekļauts jūsu biļeti (tas parasti maksā tieši pie Vatikāna, un ir līdzvērtīgs min EUR 20 par personu..
- Nav slēptu vai papildu izmaksas vai maksas!
- Jūs izlaist visus oficiālos / sabiedrības rindas, un tie var būt ļoti garš, līdz pat vairākām stundām. Tomēr uz dažām dienām, piemēram, brīvdienās, nedēļas nogalēs un reliģisko svētku tur varētu būt dažas rindas. Tas nevar izvairīties, bet šīs līnijas būs daudz īsāks nekā valsts uzņēmumiem!
- Tour ir pieejams no pirmdienas līdz sestdienai, izņemot reliģisko svētku laikā. - Ekskursija sākas pulksten 09:30 no aprīļa līdz oktobrim, un 11:00, no novembra līdz martam.
- Atcelšana var notikt ļoti īsā laikā. Šādos gadījumos mēs sazināsimies ar Jums un piedāvāt Jums alternatīvus tūres datumi vai saņemt jūs pilnu kompensāciju!
- Ir stingrs dress code pie Vatikāna. Pleciem un ceļgaliem jābūt nodrošinātiem gan sievietēm, gan vīriešiem. Sandales tiek uzskatīts par atbilstošu.
- Sakarā ar drošību un drošības pārbaudēm, mēs iesakām jums nav celt nekādas lielas somas vai pakas!
- Šis ceļojums ir veikts kā pastaigā, jo nav transportlīdzekļi ir atļauts iekšpusē Vatikānā, tāpēc, lūdzu, valkā piemērotus apavus!
- Šis ceļojums beidzas Vatikāna!

Ticket categories

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 6-17. Children under age 6 are free when accompanied by a paying adult.  

Opening hours

Apr-Okt pie 08:45, 11.00 un 13:00. Novembris-marts pulksten 11:00. Lūdzu būt tur 30 minūtes pirms Ekskursija sākas. Slēgts svētdienās un citu reliģisko svētku!

What’s not included?

- Necropolis.

Book

fri, 10 feb 2023

Bestseller

Instant confirmation

Mobile voucher accepted

Audio guide

Live guide

Duration: 3 hours

Opening hours

COVID-19 Status:
Upon arrival at the meeting address, all members of your party over the age of 12 or older must present a “Health Pass” and a valid ID, proving that you are either:
- Fully vaccinated (with an EMA-approved vaccine - first and second dose), and the second dose administered at least 14 days before your visit
- You have been tested (PCR or antigen) with a negative result within the last 48 hours.
- Or that you have recovered from COVID-19, attested by a PCR or antigen test result, at least 15 days and no more than 6 months old

What’s included?

- A guided tour through the Vatican city.
- Access to the Vatacombs.
- Access to the Sistine Chapel and St. Peter's Basilica.

Norādījumi

Vatican Museum, Sistine Chapel & St Peter's

Address
When In Rome Tours Via Sebastiano Veniero 21 000192 Rome, Italy

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.