Meklēt biļetes

Par Ticmate

  • 100% droša maksājumu sistēma

  • Norēķināties ar eiro

  • Vairāk nekā 3,5 miljonu pārdotās biļetes

Informācija par norises vietu

ABBA Voyage

ABBA Voyage

ABBA Voyage

Līdzīga pieredze

Līdzīgas kategorijas

Biļetes uz: ABBA Voyage

ABBA Voyage

4.9 (704)
No 86,60 €

ABBA Voyage ir notikums, ko nekādi nedrīkst palaist garām, atrodoties Londonā, tāpēc rezervējiet biļetes pēc iespējas ātrāk. Esiet liecinieki tam, kā, izmantojot inovatīvas un pilnīgi satriecošas tehnoloģijas, īpaši šim nolūkam uzbūvētajā ABBA Arēnā uz skatuves kāpj ABBA digitālie avatāri. Izbaudiet nemirstīgo ABBA mūziku 10 cilvēku dzīvās grupas izpildījumā kopā ar eiforijas pārņemtu publiku. Jūs vēlēsieties izbaudīt šo neaizmirstamo atmosfēru.

Galvenie notikumi

- Iegādājieties biļetes jau tagad, lai būtu droši, ka nepalaidīsiet to garām!
- Skatieties ABBA LIVE avatāru uzstāšanos viņu pašu arēnā
- Esiet daļa no šīs novatoriskās un revolucionārās tehnoloģijas
- Lai iegūtu šo pieredzi, tā ir jāizdzīvo
- Dziediet līdzi un izbaudiet ABBA lielākos hitus

Ko sagaidīt?

Sagatavojieties tikt pārsteigti un izbaudīt pieredzi, kādu vēl nekad neesat piedzīvojuši! Daudzi būs sajūsmā, jo robeža starp reālo un digitālo, laiku un telpu būs izplūdusi. ABBA digitālie avatāri uzstāsies unikālajā ABBA arēnā kopā ar dzīvajiem mūziķiem un trīs cilvēku kori, un šo šovu papildinās neparastas tehnoloģijas un apgaismojums.

Skatītāji būs vairāk nekā tikai vienkārši skatītāji; gaidāms, ka viņi dejos un dziedās līdzi, veicinot dinamiskas, neaizmirstamas un priecīgas atmosfēras radīšanu. To nevar vienkārši izstāstīt, tas ir jāpiedzīvo klātienē.

Kā tas darbojas?

Kā es saņemšu biļetes?
Kad rezervācija būs pabeigta, e-biļete jums tiks nosūtīta pa e-pastu. Jūs varat to izdrukāt vai parādīt digitālo biļeti savā mobilajā tālrunī, ierodoties arēnā.

Deju laukuma jeb Dance Floor biļetes: Iegādājoties deju laukuma biļetes, varēsiet pilnībā izbaudīt koncertu. Tās ļauj jums stāvēt (vai drīzāk dejot) tuvāk skatuvei, izbaudot revolucionārās tehnoloģijas, skaņu un gaismu no visiem skatupunktiem. Pamatojoties uz mūsu pieredzi uzņēmumā Ticmate, noteikti iesakām iegādāties deju laukuma biļetes, lai gūtu vislabāko pieredzi. Tomēr tās nav ieteicamas personām, kas jaunākas par 16 gadiem.

Biļetes sēdvietās: Lai gan šīs biļetes garantē jums sēdvietu, jūs, visticamāk, lielāko daļu koncerta pavadīsiet dejojot.

Vecuma ierobežojums: Deju laukuma biļetes nav ieteicamas personām, kas jaunākas par 16 gadiem.

Kā nokļūt ABBA arēnā?
Visvienkāršākais veids ir doties turp ar vilcienu. Arēnai tuvākā stacija Pudding Mill Lane atrodas tieši pretī DLR (Docklands Light Railway).

Otra iespēja ir braukt ar metro līdz Stratfordas (Stratford) stacijai, kas atrodas gan Centrālajā (Central), gan Jubilejas (Jubilee) līnijā. No Stratfordas līdz ABBA arēnai ir aptuveni 25 minūšu gājiens.

Cita iespēja - no Viktorijas stacijas kursē autobuss ABBA Voyage Express. Express biļetes varat ērti rezervēt arī pie mums!

Bestsellers

Tūlītējs apstiprinājums

Pieņem mobilās biļetes

Ilgums: 1 stundas 40 minūtes

Norādījumi

ABBA Voyage

Adrese
Pudding Mill Lane London E15 2RU

×

Palīdzības dienests angļu valodā

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Mēs labprāt atbildēsim uz jūsu jautājumiem.