Meklēt biļetes

Par Ticmate

Vadošais pārstāvis Eiropā starptautiskās aviobiļetes!

Laipni lūdzam Ticmate.lv . Šī ir vieta jums, ja jūs meklējat, lai rezervētu par starptautisku notikumu, un vēlas, lai visi jūsu biļetes rezervējuši laicīgi pirms neizejot no mājas.

Ticmate ir Zviedrijas uzņēmums, kas piedāvā plašu biļetes uz pasaules pieredzi, piemēram, apskates objektiem, ekskursijas, tūrisma objektiem, transporta, mūzikli, šovu, futbols un vēl daudz vairāk !.

Ticmate darbojas 40 valstīs 6 kontinentos, un pārdod biļetes uz notikumiem pilsētās visā pasaulē, no Prāgas uz austrumiem uz Las Vegas rietumos.

Kas būs jūsu nākamais galamērķis? Atrast un rezervēt biļetes uz savu pieredzi pie Ticmate!

  • Vairāk nekā 3 miljonu pārdotās biļetes

    4000+ produktiem 30 valstīs

  • 100% droša maksājumu sistēma

    Jūs varat justies 100% droši, bet pērk mūsu vietnē

  • Norēķināties ar eiro

    Jūs maksāt lats bez slēptās maksas

Venue Information

Hop-On Hop-Off Paris

Hop-On Hop-Off Paris

Similar experiences

Similar categories

Hop-On Hop-Off Paris

4.3 (163)
No 33,60 €
Rezervējiet savu hop on / hop off autobusu biļetes Parīzes L'OpenTour, vienkāršākais un labākais veids, kā darīt ekskursijas Parīzē no augšas atklāta top-autobuss.

Mūsu biļete ir derīga 24 vai 48 stundu laikā no pirmo reizi jūs to izmantot, tāpēc tas ir atkarīgs no jums izlemt, kad, lai saņemtu uz nākamo autobusu, vai izkāpiet redzēt un iepazīt Parīzi.
Kad esat redzējis pietiekami, tikai iegūt uz nākamo autobusu uz off doties uz nākamo vietu Parīzē jūs gribētu redzēt un izpētīt!

Ar 4 līnijas un vairāk nekā 50 pieturām, jūs varat aptvert gandrīz visas Parīzes savā tempā, kad vien vēlaties, kur vien vēlaties.

Klikšķiniet ŠEIT detalizētu karti no 4 maršrutiem un visiem apstājas!

Audio Komentārs atsevišķas austiņas ir pieejama 10 valodās: franču, angļu, vācu, spāņu, itāļu, portugāļu, krievu, japāņu, Mandarin ķīniešu un čehu.

Jūs varat arī kombinēt savu 48 stundas Hop on - Hop off biļetes ar Batobus, laivu pakalpojums upes Seine ar 8 Hop On - Hop Off apstājas, lai jūs varētu izpētīt Parīzi, kā arī no upes puses.

Klikšķiniet ŠEIT detalizētu karti par Batobus maršrutā un 8 apstājas!

Svarīga informācija:
- Jūs varat izvēlēties biļetes derīgas uz 24 stundu vai 48 stundu vai 48 stundu laikā apvienojumā ar ekskursijas kruīza Batobus
- 24 vai 48 stundu periods ir pēc kārtas!
- Paskaties zem maršruta kartes, lai redzētu grafiku par pirmo un pēdējo autobusu.
- Bērnu likme ir no 4 līdz 11 gadu vecumam.
- E-biļete / Kuponu mēs nosūtīt jums uzreiz pēc tam, kad esat rezervējis jūsu biļetes var izpirkt par JEBKURU L'OpenTour autobusu. Vienkārši izdrukāt kuponu / e-biļeti, un lai kopiju uz pirmo autobusu, jūs vēlaties, lai kuģa, un pie jums iet!

Ticket categories

Adult (12+)
Child (4-11)
Infant (0-3): Free of charge

Opening hours

Vasarā pirmais autobuss atstāj pie 09:30, un pēdējais autobuss ir 19:00 Ziemā pirmais autobuss izbrauc plkst 09:30, un pēdējā autobusu ir 18:00

Bestseller

Instant confirmation

Print out voucher

Save time – Skip the line

Audio guide

Live guide

Opening hours

Norādījumi

Hop-On Hop-Off Paris

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.