Meklēt biļetes

Apmierināti klienti

Ticmate Charity

Ticmate
Biļetes uz starptautiskajiem notikumiem
Darbojas 130 valstīs 6 kontinentos

About Ticmate.lv

Pie Ticmate.lv, mūsu mērķis ir kļūt par vadošo Eiropas uzņēmums pārdošanas starptautisko biļetes un ceļojumus uz visu veida notikumiem. Mēs ne tikai sniedz informāciju par katru notikumu un veikt biļešu rezervēšanu vieglāk cilvēkiem, kas vēlas redzēt mūziklu, šovu, futbola spēli, atrakciju vai konkurenci kaut kas nav savas valsts. Arī mēs esam, jo ​​mūsu plašo pieredzi šajā nozarē, kas spēj jums palīdzēt, ražotājs atrast dedzīgi jaunu auditoriju.

Biznesa koncepcija virza aizraušanās un intereses

Cilvēks aiz Ticmate.lv, Marcus Moeschlin, ir kaislīgi saistība ar mūzikliem, koncertiem un visu pasākuma veidu. Kā 18 gadus vecs, viņš jau sāka organizēt braucienus uz rock koncertus no viņa dzimtajā pilsētā Jönköping Zviedrijā. Trīs gadus vēlāk, 1985.gadā, Marcus strādāja ar zviedru mākslinieks, Cornelis Vreeswijk noslēguma tūre un albumu. Pēc gara un aizraujoša karjeras sekoja. Karjeras kur uzmanības centrā vienmēr ir bijis piedāvāt cilvēkiem notikumiem un starptautisko pieredzi par pieņemamām cenām, ne laikā viņa laikā, īpašniekam Box Office Zviedrijā Stokholmā. Marcus var arī uzskatīt par s digitālo pionieris ietvaros notikumiem pasaulē. Jau 1990. viņš bija iesaistīts radīšanā Global Biļetes, tīkls, kurā 22 valstis nopircis un savā starpā pārdod biļetes uz starptautiskiem notikumiem elektroniski. Tas bija laikā, kad viņu konkurenti joprojām izmanto novecojušas metodes, piemēram, faksu un telefonu. Lai to izdarītu, tīkls saņēma britu Queen's balvu par labāko eksporta 1992.

Direktoru padome

Pat tad, ja Ticmate.lv ir jauna kompānija, pastāv būtiska zināšanas un pieredze starptautiskos pasākumos uzņēmuma ietvaros.

Par valdes par Ticmate AB, papildus CEO Marcus Moeschlin, ir Jan Friedman priekšsēdētājs, Olle Setterberg un Mattias Sesemann. Gan Friedman, Setterberg un Sesemann ir liela pieredze gan gaitas uzņēmumiem un no to uz klāja uzņēmumu darba laikā tirdzniecība, ceļojumu, plašsaziņas līdzekļiem un citiem uzņēmumiem, kas pakalpojumu nozarē.