Meklēt biļetes

Par Ticmate

Vadošais pārstāvis Eiropā starptautiskās aviobiļetes!

Laipni lūdzam Ticmate.lv . Šī ir vieta jums, ja jūs meklējat, lai rezervētu par starptautisku notikumu, un vēlas, lai visi jūsu biļetes rezervējuši laicīgi pirms neizejot no mājas.

Ticmate ir Zviedrijas uzņēmums, kas piedāvā plašu biļetes uz pasaules pieredzi, piemēram, apskates objektiem, ekskursijas, tūrisma objektiem, transporta, mūzikli, šovu, futbols un vēl daudz vairāk !.

Ticmate darbojas 40 valstīs 6 kontinentos, un pārdod biļetes uz notikumiem pilsētās visā pasaulē, no Prāgas uz austrumiem uz Las Vegas rietumos.

Kas būs jūsu nākamais galamērķis? Atrast un rezervēt biļetes uz savu pieredzi pie Ticmate!

  • Vairāk nekā 3 miljonu pārdotās biļetes

    4000+ produktiem 30 valstīs

  • 100% droša maksājumu sistēma

    Jūs varat justies 100% droši, bet pērk mūsu vietnē

  • Norēķināties ar eiro

    Jūs maksāt lats bez slēptās maksas

Apmierināti klienti

Similar categories

Parīze

Laipni lūgti mūsu Parīzes vietni lapu, lai visiem, kas vēlas biļetes uz kabarē, atrakcijas un ekskursijas Parīzē. Šeit jūs varat ātri, ērti un droši iegādāties biļetes uz Moulin Rouge vai Lido de Paris, vai to, ko par vakariņām pie Eifeļa torņa, ekskursija The Louvre, vakariņas kruīza pa Sēnas upi vai apmeklēt Versaļas pili?

Ticmate Charity

Parīze

Biļetes uz kabarē, atrakcijas, PSG futbols un daudzas ekskursijas Parīzē. Redzēt šovu Moulin Rouge, Lido de Paris un Crazy Horse, pusdienot pie Eifeļa torņa, apmeklējiet Luvra vai apmeklēt Versaļas pili. Redzēt futbola spēli ar PSG pie Parc des Princes.
Sort by
Meklēšanas rezultāts: 1 - 50 (53)