Ticmate Charity

Vai ir iespējams vadīt uzņēmumu, kas dod naudu, vienlaikus palīdzot padarīt pasauli mazliet labāk? Mēs uzskatām tā. Tāpēc mēs esam sākuši Ticmate Labdarības.

Par Ticmate kaislīgi mēs esam apņēmušies bagātinot cilvēku dzīvi, izmantojot informācijas un pieeju starptautiskos pasākumos. Mēs vēlamies veicināt sociāli atbildīgu uzņēmumu, kas rada vērtību mūsu klientiem, darbiniekiem, piegādātājiem un akcionāriem. Bet mēs arī vēlamies, lai sociālo atbildību un strādāt, lai siltāks un labāku pasauli - tā mēs ziedot ik daļas mūsu peļņas labdarībai:

2009 mēs ziedoti 2 373 500 labdarībai.

Ārsti bez robežām

MSF ir medicīnas humānā organizācija, kas glābj dzīvības un mazina stresu, ja tas ir nepieciešams visvairāk. Tie palīdz cilvēkiem skārušas krīzes, kari un dabas katastrofas neatkarīgi no politikas, reliģijas vai etniskās piederības.
Mēs Ticmate atbalstīt viņus savā darbā:

2014.gadā Septembrī mēs ziedoti 450 000 SEK par Ebolas palīdzību un krīzes Centrālāfrikas Republikā.


"Vārdā MSF es vēlos pateikties jums visiem par Ticmate par savu smago darbu, kas rezultātā dāsnu dāvanu mūsu darbu ar Ebolas un mūsu projektiem Centrālāfrikas Republika. Mēs patiešām pārsteidza ar un pateicīgi par jūsu apņemšanos mūsu organizācijas un darbs, ko mēs darām. "
-Katharina Ervanius no "Ārsti bez robežām"

Uzziniet, kā Ārsti bez robežām strādāt šeit.