Meklēt biļetes

Par Ticmate

Vadošais pārstāvis Eiropā starptautiskās aviobiļetes!

Laipni lūdzam Ticmate.lv . Šī ir vieta jums, ja jūs meklējat, lai rezervētu par starptautisku notikumu, un vēlas, lai visi jūsu biļetes rezervējuši laicīgi pirms neizejot no mājas.

Ticmate ir Zviedrijas uzņēmums, kas piedāvā plašu biļetes uz pasaules pieredzi, piemēram, apskates objektiem, ekskursijas, tūrisma objektiem, transporta, mūzikli, šovu, futbols un vēl daudz vairāk !.

Ticmate darbojas 40 valstīs 6 kontinentos, un pārdod biļetes uz notikumiem pilsētās visā pasaulē, no Prāgas uz austrumiem uz Las Vegas rietumos.

Kas būs jūsu nākamais galamērķis? Atrast un rezervēt biļetes uz savu pieredzi pie Ticmate!

  • Vairāk nekā 3 miljonu pārdotās biļetes

    4000+ produktiem 30 valstīs

  • 100% droša maksājumu sistēma

    Jūs varat justies 100% droši, bet pērk mūsu vietnē

  • Norēķināties ar eiro

    Jūs maksāt lats bez slēptās maksas

Similar experiences

Similar categories

Tower of London

4.4 (691)
No 23,90 €
Rezervējiet ekskursiju un ieejas biļete Tower of London, un izlaist līniju kasē!

Biļetes tiks nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi. Ja jūs grāmatu par darba dienu / biznesa dienu pirms 03:00, biļetes tiks nosūtīts uz jums tajā pašā dienā. Ja jūs grāmatu pēc 15:00 nedēļas nogalēs vai svētku dienu, biļetes tiks nosūtīts uz jums nākamais darba dienu / darba diena.

No Londonas tornis, protams galvenokārt pazīstams Crown Jewels un Beefeater, bet atrakcijas, piemēram, "The White Tower," The Bloody tornis "un" nodevējs vārti "ir arī vērts apmeklēt, kad esat pie Tower of London, kas ir vairāk nekā 900 gadus veca.

Lūdzu, ņemiet vērā: Biļetes (maiņas biļetes), mēs nosūtīti jums jābūt, lai apmainās Tower of London. Tas ir ļoti vienkārša procedūra. Lūdzu, atcerieties, ka persona biļešu biļetes jāgūst attēla ID (kā pasei), apmainoties biļetes Londonas Tower iegūt ieejas biļetes!

Izvēlieties datumu jūs ierasties Londonā kā "Derīga No" datums, kā biļete jūs pērkat šeit ir derīgs 1 mēnesi no "Derīga no" dienas jums izvēlēties. Izvēlies biļešu skaitu un uzklikšķiniet uz "meklēt". Tad izvēlēties "pieaugušo" vai "bērns" biļetes (vecumā 5-15). Bērnu biļetes var iegādāties tikai pērkot pieaugušo biļetes. Bērniem jaunākiem par 5 gadiem ir bez maksas, ja tiem pievieno pieaugušo. Tālāk, izvēlēties, ja jūs vēlaties rezervēt biļetes uz citiem objektiem vai transportēšanu.

Save 10% on your entry tickets!

Right now you can save 10% on your entrance tickets to Tower of London.

Ticket categories

Adult (16+)

Child (5-15)

Infant (0-4): Free of charge

Opening hours

March-Oct: Last admission at 17.00pm Tue-Sat: 9.00am-17.30pm Sun-Mon: 10.00am-17.30pm Nov-Feb: Last admission at 16.00pm Tue-Sat: 9.00am-16.30pm Sun-Mon: 10.00am-16.30pm
Book now

Fantastic: 4.4 – 691 reviews

Free Cancellation Free Cancellation
Free cancellation up to 24 hours before booked date

Bestseller

Instant confirmation

Print out voucher

Save time – Skip the line

What’s included?

Your admission includes a free Yeoman Warder tour for those who come early.

Opening hours

Norādījumi

Tower of London

Address
Tower of London, Tower Hill London, EC3N 4AB

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.