Meklēt biļetes

Par Ticmate

  • 100% droša maksājumu sistēma

  • Norēķināties ar eiro

  • Vairāk nekā 3,5 miljonu pārdotās biļetes

Blue Danube

Similar experiences

Similar categories

Blue Danube

4.0 (3)
No 121,60 €
Izbaudiet upes kruīzs leju Donavas Vīnē, tad jauku vakariņas Café-Restaurant Residenz un beidzot klasisko koncertu Orangery pie Šēnbrunnas pils. Rezervēt biļeti Donavas Cruise, vakariņas un koncerts Vīnē šeit!

Pateicoties Johana Štrausa valsis "Par Beautiful Blue Danube", kas pazīstama kā "Blue Donavas valsi", šī upe ir nesaraujami saistīta ar Vīnes mūziku.

Pirmā daļa mūsdienās ir upes kruīzs leju Donavas upi. Šajā upes kruīza, kas ilgst 3-3 ½ stundu laikā, jūs redzēsiet daudz Vīnes apskates vietas no ūdens: Donauturm (Donavas tornis), Millennium Tower, Ringturm (Ring Tower), Spittelau centralizētās siltumapgādes iekārta, Urania Observatory un vēl daudz vairāk ... .
Kuģis (Vada DDSG kuģniecības sabiedrība) atkāpjas, un atgriežas no Schwedenplatz. pulksten 10:30, 11:30, un 14:00

Pie 06:30 vakariņas tiks pasniegtas kafejnīcā-Restaurant Residenz, kas atrodas bijušajā Šēnbrunnas pils virtuvē. Šī ēka, kas atrodas tā sauktajā Ehrenhof, ir blakus pils galvenās ieejas. Šeit elegants trīs ēdienu vakariņas sveču gaismā Jūs gaida (dzērieni nav iesk. Cenā). Vasarā vakariņas tiek pasniegtas mājīgā ārpus ēdamistabas zonu.

Pie 08:30 (Durvis atvērtas 20:00) Koncerts notiek vietā, kas bija liela nozīme visā Mocarta karjeru: sīki atjaunot Šēnbrunnas pils oranžērija. Muzikālo sniegumu, ir slavens Šēnbrunnas pils orķestris Vīnē, kopā ar vokālistiem un baleta māksliniekiem. Programma ir, J. Strauss un VA Mocarts.

Svarīga informācija:
- Jums ir apkopot savas biļetes Orangerie Šēnbrunnas pils, no 09:00 uz jūsu rezervējis dienā!
Biļešu Collection Adrese: Orangerie Šēnbrunnas pils, Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien
- Mēs ieteiktu iet uz kruīza, kas atiet ne vēlāk kā 14:00 un atgriežas pie 17:20 tā, ka jums nav jāsteidzas, lai saņemtu uz vakariņām.
- Iesk. cenā ir 2 biļetes sabiedriskajā transportā, lai jūs varētu veikt U-Bahn no Schwedenplatz līdz Šēnbrunnas pils.
- Koncerts ilgums iesk. starpbrīdī ir 1 ½ līdz 2 stundas, un beidzas aptuveni 10:15
- Klikšķiniet šeit, lai redzētu sēdvietu plānu Orangery no Šēnbrunnas pils.
- Koncerta starpbrīdī laikā VIP & A kategorijas viesi saņems glāzi bezmaksas dzirkstošā vīna bārā.
- Uz izvēlēto dienas, koncerti var notikt Lielajā galerijā vai baltā zelta istabā atrodas iekšpusē Schoenbrunn pils vai citās koncertzālēs Vīnē. Jūs, protams, var ieteikt, ja maiņa koncerta norises vietā notiek.
- Pēc Šēnbrunnas pils Koncerti, taksometri būs pieejami tieši ārpus Schoenbrunn Palace Orangery. Metro iet līdz pusnaktij piecu līdz astoņu minūšu intervālu in.

Opening hours

Mēs ieteiktu iet uz kruīza, kas atiet ne vēlāk kā 14:00 Tad vakariņas ir 06:30 un koncerts sākas 20:30. Ekskursijas no aprīļa līdz oktobrim.

Book

mon, 27 mar 2023

Instant confirmation

Print out voucher

Opening hours

Norādījumi

Blue Danube

Address
Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.