Meklēt biļetes

Par Ticmate

  • 100% droša maksājumu sistēma

  • Norēķināties ar eiro

  • Vairāk nekā 3,5 miljonu pārdotās biļetes

Venue Information

Paris Essential

Paris Essential

Paris Essential

Similar experiences

Similar categories

Eiffel Tower: Complete Paris Experience - 5 hours

4.1 (11)
No 153,60 €
Šī 3 veids ekskursija, "Parīze Essential", dos jums iespēju iepazīt Parīzi, tās vēsturi un lielu ēku no luksusa treneris un kruīza leju Sēnas kā arī no Eifeļa torņa, kur jūs varat baudīt 2 ēdienu pusdienas .

Pirmais solis ir autobusu ekskursija ar audio komentāriem (pieejams 13 valodās incl. Angļu, spāņu, franču, vācu, itāļu, holandiešu), lai jūs varētu dzirdēt unikālo vēsturi Parīzē un apbrīnot tās galvenajiem laukumiem, tilti, galvenās ielas un ēkas , piemēram: Opera Square, Concorde, Luvra, Elizejas lauki, Triumfa arka, Trokadero laukuma, Invalides, Pont-Neuf, Bastīlijas laukums un operas, Parīzes Dievmātes katedrāle, Luksemburgas dārzs, Saint-Germain des Pres un Eifeļa tornis.

Autobuss daļa no šī ekskursija beidzas pie pamatnes no Eifeļa torņa, un no šejienes apkalpes būs laipni jums uz klāja vienu no trim trimarāni pieder pie "Bateaux Parisiens", uz vienu stundu kruīza nosaka Sēnas, otrais daļa no tūres! Pilnīgi stikls aprīkots ar terasi aiz un ejas visapkārt, šīs laivas ir ideāli veidots, lai atklātu un apbrīnot bagāto pilsētas arhitektūru. Skaidrs un spilgts komentāri kopā ar dziesmu un mūziku Evoking dažādas vietas un laikus, tiek pārraidīta caur atsevišķām aparātus (pieejams arī 13 valodās incl. Angļu, spāņu, franču, vācu, itāļu, holandiešu, zviedru un dāņu).

Kruīza ekskursijas arī beidzas pie pamatnes no Eifeļa torņa, kur izlaist līniju un doties tieši uz liftu uz braukt līdz 1.stāvā uz Eifeļa torni, kas dod jums brīnišķīgu panorāmas skatu uz Parīzi. Šeit Jūs varat baudīt 2 ēdienu pusdienas (dzērieni iekļauti) pie jaunā restorāna "58 Tour Eiffe l", kas ir noslēdzošā daļa "Parīzes Essential". Ja vēlaties, jūs varat iegādāties biļetes uz 2. un / vai 3.stāvā uz Eifeļa torni, bet tur.

Ilgums: 5 stundas. (Atkarībā no tā, cik ilgu laiku jūs pavadīt pie Eifeļa torņa)

Atiešanas laiki: 9:00 & 12:00 Lūdzu būt atiešanas punkta vismaz 20 min. Pirms sākt.

Paris Essential sākas 214, Rue de Rivoli, 75001 Parīze un beidzas pie Eifeļa torņa!
PIEZĪME: No 1 novembris 2012 līdz 31 marts 2013 šis ceļojums būs atvaļinājumu no PARISCityVISION termināla atrodas 2 Rue de Pyramides 75001 Paris

Ticket categories

Adult (12+)
Child (3-11)
Infant (0-2): Free of charge

Opening hours

Ekskursija sākas ikdienas pie 09:00, 00:00
Book now

Fantastic: 4.1 – 11 reviews

Book

mon, 13 feb 2023

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Refundable tickets Refundable tickets
Refundable up to 48 hours before performance date. A cancellation fee of up to 20% pr. ticket may apply

Instant confirmation

Mobile voucher accepted

Save time – Skip the line

Duration: 5 hours

Opening hours

Due to renovations Restaurant 58 is closed until April 2020. Lunch at the restaurant will be replaced with lunch on the terrace of the Eiffel Tower, located on the 1st floor.

What’s included?

- Entry to the Eiffel Tower.
- Lunch on the 1st floor of the Eiffel Tower.
- A sightseeing tour.
- A one hour cruise.
- An audio guide.

Norādījumi

Paris Essential

Address
Place de Sydney, 75015 Paris

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.