Meklēt biļetes

Par Ticmate

  • 100% droša maksājumu sistēma

  • Norēķināties ar eiro

  • Vairāk nekā 3,5 miljonu pārdotās biļetes

Informācija par norises vietu

Novello Theatre

Novello Theatre

Novello Theatre

Līdzīga pieredze

Līdzīgas kategorijas

Biļetes uz: Mamma Mia

Mamma Mia

4.8 (2012)
No 17,20 €
Mamma Mia muzikālais Londonas teātrī ar dziesmām ABBA. Iegādāties biļetes uz pie Londonā Novello teātrī Mamma Mia šeit!

ABBA ir mūžīgas dziesmas pastāstīt stāstu par mīlestību, smiekli un draudzību! Mamma Mia ir Londonas fenomenāla sagraut-hit mūzikas. Bet ABBA nodrošina mūziku, mēs nodrošinām Jūs ar lielu biļetes, lai redzētu Mamma Mia pie Prince of Wales teātrī.

Vairāk nekā 45 miljoni cilvēku vairāk nekā 175 pilsētās visā pasaulē ir samazinājies, mīlestība ar burtiem, stāsts un, visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, ar ABBA neaizmirstamu mūziku, kas veido šovu Mamma Mia, Ultimate "labsajūtas-popsical "!

Scenārists Catherine Johnson saulains, smieklīgi stāsts notiek uz Grieķijas paradīze salu. Jauna meitene ir meklēt tēva identitāti uz viņas kāzu naktī veido trīs no viņas mātes pagātni vīrieši atgriežas uz salu, kurā viņi pēdējo reizi ciemojušies pirms 20 gadiem. Milzīgais burvība stāsta stāsts par mīlestību, smiekli un draudzību caur ABBA mūžīgas dziesmas ir tīra ģēnijs un nakti pēc nakts ikvienam ir laiks savu dzīvi!

Mamma Mia iezīmes 27 no ABBA pazīstamākajiem dziesmas, tostarp "Dancing Queen", "Zinot mani Zinot Tevi", "Super Trouper" un "Mamma Mia!"

Mamma Mia parādās vairāk starptautisko vietās, nekā jebkura cita mūzikas, un ir pasaulē vadošais mūzikas. Mamma Mia tagad ir vairāk populārs nekā jebkad, jo filma Mamma Mia - Filma pirmizrādi 2008.gada vasarā - Mamma Mia ir diezgan vienkārši viens garš, nepārtraukts veiksmes stāsts!

Darba laiks

Monday to Saturday 7:45pm
Thursday and Saturday 3pm

Bestsellers

Tūlītējs apstiprinājums

Pieņem mobilās biļetes

Ilgums: 2 stundas 35 minūtes

Informācija par pasākumu

Norādījumi

Novello Theatre

Adrese
5 Aldwych London WC2B 4LD

×

Palīdzības dienests angļu valodā

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Mēs labprāt atbildēsim uz jūsu jautājumiem.