Meklēt biļetes

Par Ticmate

Vadošais pārstāvis Eiropā starptautiskās aviobiļetes!

Laipni lūdzam Ticmate.lv . Šī ir vieta jums, ja jūs meklējat, lai rezervētu par starptautisku notikumu, un vēlas, lai visi jūsu biļetes rezervējuši laicīgi pirms neizejot no mājas.

Ticmate ir Zviedrijas uzņēmums, kas piedāvā plašu biļetes uz pasaules pieredzi, piemēram, apskates objektiem, ekskursijas, tūrisma objektiem, transporta, mūzikli, šovu, futbols un vēl daudz vairāk !.

Ticmate darbojas 40 valstīs 6 kontinentos, un pārdod biļetes uz notikumiem pilsētās visā pasaulē, no Prāgas uz austrumiem uz Las Vegas rietumos.

Kas būs jūsu nākamais galamērķis? Atrast un rezervēt biļetes uz savu pieredzi pie Ticmate!

  • Vairāk nekā 3 miljonu pārdotās biļetes

    4000+ produktiem 30 valstīs

  • 100% droša maksājumu sistēma

    Jūs varat justies 100% droši, bet pērk mūsu vietnē

  • Norēķināties ar eiro

    Jūs maksāt lats bez slēptās maksas

Venue Information

Novello Theatre

Novello Theatre

Similar experiences

Similar categories

Biļetes uz: Mamma Mia - London

Mamma Mia - London

4.7 (1544)
No 21,20 €
Mamma Mia muzikālais Londonas teātrī ar dziesmām ABBA. Iegādāties biļetes uz pie Londonā Novello teātrī Mamma Mia šeit!

ABBA ir mūžīgas dziesmas pastāstīt stāstu par mīlestību, smiekli un draudzību! Mamma Mia ir Londonas fenomenāla sagraut-hit mūzikas. Bet ABBA nodrošina mūziku, mēs nodrošinām Jūs ar lielu biļetes, lai redzētu Mamma Mia pie Prince of Wales teātrī.

Vairāk nekā 45 miljoni cilvēku vairāk nekā 175 pilsētās visā pasaulē ir samazinājies, mīlestība ar burtiem, stāsts un, visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, ar ABBA neaizmirstamu mūziku, kas veido šovu Mamma Mia, Ultimate "labsajūtas-popsical "!

Scenārists Catherine Johnson saulains, smieklīgi stāsts notiek uz Grieķijas paradīze salu. Jauna meitene ir meklēt tēva identitāti uz viņas kāzu naktī veido trīs no viņas mātes pagātni vīrieši atgriežas uz salu, kurā viņi pēdējo reizi ciemojušies pirms 20 gadiem. Milzīgais burvība stāsta stāsts par mīlestību, smiekli un draudzību caur ABBA mūžīgas dziesmas ir tīra ģēnijs un nakti pēc nakts ikvienam ir laiks savu dzīvi!

Mamma Mia iezīmes 27 no ABBA pazīstamākajiem dziesmas, tostarp "Dancing Queen", "Zinot mani Zinot Tevi", "Super Trouper" un "Mamma Mia!"

Mamma Mia parādās vairāk starptautisko vietās, nekā jebkura cita mūzikas, un ir pasaulē vadošais mūzikas. Mamma Mia tagad ir vairāk populārs nekā jebkad, jo filma Mamma Mia - Filma pirmizrādi 2008.gada vasarā - Mamma Mia ir diezgan vienkārši viens garš, nepārtraukts veiksmes stāsts!

Opening hours

Monday to Saturday 7:45pm Thursday and Saturday 3pm

Bestseller

Instant confirmation

Mobile voucher accepted

Duration: 2 hours 35 minutes

Show Information

Norādījumi

Novello Theatre

Address
5 Aldwych London WC2B 4LD

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.