Meklēt biļetes

find out more before visiting. Read more

Par Ticmate

  • 100% droša maksājumu sistēma

  • Norēķināties ar eiro

  • Vairāk nekā 3,5 miljonu pārdotās biļetes

Venue Information

Similar experiences

Similar categories

Madame Tussauds New York

4.2 (10)
No 30,50 €
Rezervēt biļetes uz Madame Tussauds New York un saņemt operatīvu pieeju vaska muzejā. Pirkt biļetes uz Madame Tussauds New York šeit!

Pilsētā ar miljoniem lietas redzēt un darīt, jūsu stop in New York nav pilnīgs, kamēr jūs esat pieredzējis pasaules slaveno Madame Tussauds. Viena vieta, kur jūs varat iegūt tuvāk un personas ar vairāk nekā 220 pasaules visvairāk aizraujošu vēstures, politikas un ikonu skaitļi mūsu vēstures.

Jūsu Visi Access Pass Biļetes ietver:
• Ieeja uz piesaisti, ar "operatīvās biļešu piekļuve" (kartes īpašnieki saņem VIP piekļuvi) featuring vairāk nekā 220 kā dzīvē vaska figūras no pasaules visvairāk aizraujošu slavenības un vēsturisko skaitļi.
SCREAM! - Skandāla sevi dumjš ar tumšo pusi Madame Tussauds in kliegt, mūsu dzīvu aktieris piepildīta pievilcību. • Gars New York - Izbaudiet patieso būtību New York City mūsu jaunākās izstādes. Stāvēt līdzās Merilina Monro, klasiskā NY skatuves, gredzens bell biržā, un atskatīties pagātnē pie 9/11 Memorial. Doties ainaviskā pastaiga pa Centrālparku, sēdēt aiz riteņa reālu NY kabīni un baudīt vienreiz dzīves laikā iespēja, lai saņemtu savu attēlu veikti iekšpusē vainagu no Brīvības statuja.
tagad ir atvērts! Marvel 4D pieredze ietver pievienojot Thor, Captain America, Spiderman un jaunākās Hulk! Viesiem tiek iegremdē kaujas, lai saglabātu New York kā Marvel s Avengers ir vērsta uz dzīvi mūsu visu jauno filmu piedzīvojumiem

Ir tiešām nav ne apmeklējot Madame Tussauds, kamēr jums ir New York attaisnojums!

Svarīga informācija:
- Biļetes tiks nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi uzreiz pēc esat pabeidzis savu rezervāciju un maksājums ir apstiprināts.
- Bērnu biļetes: 4 līdz 12 gadiem.
- Kā jums parādīt foto ID kopā ar savu kvīti / e-talona ievadot Madame Tussauds New York, nosaukums uz zīmes / e-biļete ir tādu vārdu uz jūsu foto identifikāciju
- Atvērts katru dienu visa gada garumā.
- Biļete ir derīga 30 dienas no dienas, kad jūs izvēlaties, veicot rezervāciju.

Ticket categories

Adult (13+)
Child (3-12)
Infant (0-2): Free of charge

Opening hours

Katru dienu 10:00-08:00 (Sun-ceturtdiena) 10:00-10:00 (piektdiena-sestdiena)

Book

sat, 26 sep 2020

Refundable tickets Refundable tickets
Refundable up to 48 hours before performance date. A cancellation fee of up to 20% pr. ticket may apply

Instant confirmation

Print out voucher

Opening hours

What’s included?

You can choose between three different ticket options:

Admission Ticket gives you standard admission via the VIP Lane, with faster entry into the attraction. You get access to all of the museum's exhibits and Madame Tussauds New York Presents Broadway! The ticket is valid for one month.

Admission Ticket +1 offers the same as a regular admission ticket plus admission to the Marvel 4D Cinema and Experience.

Admission Ticket +2 offers the same as a regular admission ticket plus admission to the Marvel 4D Cinema and Experience and to the Mission: Undead - 7D Dark Ride Experience.

Norādījumi

Address
234 W 42nd St New York, NY 10036

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.