Meklēt biļetes

Par Ticmate

Vadošais pārstāvis Eiropā starptautiskās aviobiļetes!

Laipni lūdzam Ticmate.lv . Šī ir vieta jums, ja jūs meklējat, lai rezervētu par starptautisku notikumu, un vēlas, lai visi jūsu biļetes rezervējuši laicīgi pirms neizejot no mājas.

Ticmate ir Zviedrijas uzņēmums, kas piedāvā plašu biļetes uz pasaules pieredzi, piemēram, apskates objektiem, ekskursijas, tūrisma objektiem, transporta, mūzikli, šovu, futbols un vēl daudz vairāk !.

Ticmate darbojas 40 valstīs 6 kontinentos, un pārdod biļetes uz notikumiem pilsētās visā pasaulē, no Prāgas uz austrumiem uz Las Vegas rietumos.

Kas būs jūsu nākamais galamērķis? Atrast un rezervēt biļetes uz savu pieredzi pie Ticmate!

  • Vairāk nekā 3 miljonu pārdotās biļetes

    4000+ produktiem 30 valstīs

  • 100% droša maksājumu sistēma

    Jūs varat justies 100% droši, bet pērk mūsu vietnē

  • Norēķināties ar eiro

    Jūs maksāt lats bez slēptās maksas

Similar experiences

Similar categories

Heathrow Express

4.6 (639)
No 26,90 €
Turp vai vienvirziena biļete starp Londonas Hītrovas lidostā un Heathrow Express Padingtonas Londonā stacijas. Brauciens notiek apm. 20 min.

Lūdzu, ņemiet vērā: Jūs nevarat rezervēt biļetes uz šodienas.

Ja jūs veicat savu rezervāciju uz pirmdienas līdz piektdienai līdz 15:00, biļetes tiks nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi tajā pašā dienā! Ja jūs veicat savu rezervāciju vēlāk kā 15:00, nedēļas nogalē vai svētku dienu, jūsu biļetes tiks nosūtīts Jums uz pirmo darba dienas.

Jūsu "Derīgs no" dienas būtu diena jūs izmantosiet vilcienu biļetes. Ja jūs grāmatu turp biļetes, turp un atpakaļ uz Hītrovas lidostu jāizlieto 28 dienu laikā no jūsu izvēlētajā "derīgs datums". Bērni, kas jaunāki par 5 braukt par brīvu, ja tie ir kopā ar pieaugušo ar derīgu biļeti (4 Max. bērni var braukt bez maksas pieaugušajiem). Bērniem vecumā no 5 līdz 15 gadiem ir iegādāties bērns biļeti.

Lūdzu, ņemiet vērā: Mēs nosūtīsim 1 (viens) vilciena biļeti (e-biļetes) par rezervāciju!

Par banku brīvdienām Heathrow Express darbojas ierobežotā grafiku, un par 25 decembris Heathrow Express nedarbojas vispār!

Please note! It is the client´s responsibility to check the train timetable before their journey, especially the train times to and from the airport for flights that arrive or depart very early in the morning or late at night, or in case there is a limited service due to maintenance work, etc. We are not able to refund (either partly or in full) for tickets that can´t be used if the train timetable does not fit in with your scheduled flight arrival or departure time. If trains are cancelled due to maintenance work, etc, then there will always be a replacement bus service offered. 

Special offer! Children travel for free on Heathrow Express! All children between age 5 and 15 need a valid ticket (£ 0.00) 

Ticket categories

Adult (16+)
Child (5-15)
Infant (0-4): Free of charge
(Up to 4 children can travel free each adult).


Special offer! Children travel for free on Heathrow Express! All children between age 5 and 15 need a valid ticket (£ 0.00).

Bestseller

Instant confirmation

Mobile voucher accepted

Norādījumi

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.