Meklēt biļetes

Similar experiences

Similar categories

Heathrow Express

No € 28.4
Turp vai vienvirziena biļete starp Londonas Hītrovas lidostā un Heathrow Express Padingtonas Londonā stacijas. Brauciens notiek apm. 20 min.

Lūdzu, ņemiet vērā: Jūs nevarat rezervēt biļetes uz šodienas.

Ja jūs veicat savu rezervāciju uz pirmdienas līdz piektdienai līdz 15:00, biļetes tiks nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi tajā pašā dienā! Ja jūs veicat savu rezervāciju vēlāk kā 15:00, nedēļas nogalē vai svētku dienu, jūsu biļetes tiks nosūtīts Jums uz pirmo darba dienas.

Jūsu "Derīgs no" dienas būtu diena jūs izmantosiet vilcienu biļetes. Ja jūs grāmatu turp biļetes, turp un atpakaļ uz Hītrovas lidostu jāizlieto 28 dienu laikā no jūsu izvēlētajā "derīgs datums". Bērni, kas jaunāki par 5 braukt par brīvu, ja tie ir kopā ar pieaugušo ar derīgu biļeti (4 Max. bērni var braukt bez maksas pieaugušajiem). Bērniem vecumā no 5 līdz 15 gadiem ir iegādāties bērns biļeti.

Lūdzu, ņemiet vērā: Mēs nosūtīsim 1 (viens) vilciena biļeti (e-biļetes) par rezervāciju!

Par banku brīvdienām Heathrow Express darbojas ierobežotā grafiku, un par 25 decembris Heathrow Express nedarbojas vispār!

Please note! It is the client´s responsibility to check the train timetable before their journey, especially the train times to and from the airport for flights that arrive or depart very early in the morning or late at night, or in case there is a limited service due to maintenance work, etc. We are not able to refund (either partly or in full) for tickets that can´t be used if the train timetable does not fit in with your scheduled flight arrival or departure time. If trains are cancelled due to maintenance work, etc, then there will always be a replacement bus service offered. 

Special offer! Children travel for free on Heathrow Express! All children between age 5 and 15 need a valid ticket (£ 0.00) 

Ticket categories

Adult (16+)
Child (5-15)
Infant (0-4): Free of charge
(Up to 4 children can travel free each adult).


Special offer! Children travel for free on Heathrow Express! All children between age 5 and 15 need a valid ticket (£ 0.00).

Bestseller

Instant confirmation

Mobile voucher accepted

Print out voucher

Norādījumi