Sazinieties ar mums

Kāds ir jūsu jautājums? Izvēlieties tēmu, kas attiecas uz jūsu pieprasījumu.

Rezervēšana

Vienkāršākais, ātrākais un drošākais veids, kā rezervēt, izmantojot mūsu tiešsaistes vietnē. Jūs esat laipni aicināti zvanīt mūsu klientu centru (angļu valodā runājošu personālu), ja jums ir kādi jautājumi vai ir nepieciešama palīdzība, bet, lūdzu, ņemiet vērā, ka rezervāciju un maksājumu jānotiek on-line mūsu mājas lapā . Tas nav iespējams rezervēt pa telefonu, jo mēs nevaram pieņemt tālruņa maksājumus drošības apsvērumu dēļ. Jūs varat arī nosūtīt savus jautājumus, izmantojot kontaktu formu šeit, šajā lapā, un mēs sazināsimies ar jums, cik ātri vien iespējams.

Vairāk informācijas Kontakti

Missing your e-ticket? Fill in your e-mail address and booking number, and we'll have it resent to you:

Atcelšana

Kā parasti, jūs nevarat mainīt, atgriezt vai anulētu rezervētu un apstiprināja biļeti.

Tomēr, mēs, protams, darīt to, ko mēs varam, lai palīdzētu jums, ja jūs nevar izmantot savas biļetes. Ja jums ir nepieciešams atcelt rezervāciju, , lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktu formu, un norādiet savu rezervācijas atsauces. Mēs darīsim to, ko mēs varam un mēģināt atcelt rezervāciju, vai mēģināt atkārtoti pārdot jūsu biļetes uz citiem klientiem. Mēs nevaram apsolīt neko, bet mēģinās jums palīdzēt.

Lai atmaksātu vai atkal pārdot savas biļetes, mums ir jāmeklē apstiprinājums no notikumu vai vietu. Tad mums ir jāiegūst kredīta paziņojumu no mūsu aģents. Šis process prasa laiku, un tas nav nekas neparasts, lai mēs būtu pārliecināti, kamēr 1-2 nedēļas pēc notikuma datuma par to, vai jūsu biļetes ir atmaksāta / re pārdots. Ja mēs saņemtu savu biļetes saņemt atkārtoti pārdot vai neatlīdzina būs būt atcelšanas maksa katru biļeti.

Vairāk informācijas Kontakti

Kontaktpersonu pārvaldības

Ja jums ir nepieciešams, lai saņemtu InTouch ar vadību Ticmate.com lūdzu izmantot kontaktu formu zemāk. Vadība var palīdzēt jums ar jautājumiem par sliktu pakalpojumu no mūsu palīdzības dienesta, darba pieteikumiem, vai ja Jums ir interese kļūt piegādātāju.

Vairāk informācijas Kontakti
Kopija tiks nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi

Ticmate.lv darbina Ticmate

Ticmate.lv
Telephone HQ Sweden: +46 8 446 808 44
Telephone UK: +44 20 3870 3444
Telephone US: +1 855 325-0977

Ticmate AB ®
Nygränd 10, 1tr
SE-111 30 Stokholma, Zviedrija
Org. numurs 556710-6017
PVN nav. SE556710601701

E-pasts E-pasts +44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444
Latvijas
Ticmate.lv