Meklēt biļetes

Par Ticmate

Vadošais pārstāvis Eiropā starptautiskās aviobiļetes!

Laipni lūdzam Ticmate.lv . Šī ir vieta jums, ja jūs meklējat, lai rezervētu par starptautisku notikumu, un vēlas, lai visi jūsu biļetes rezervējuši laicīgi pirms neizejot no mājas.

Ticmate ir Zviedrijas uzņēmums, kas piedāvā plašu biļetes uz pasaules pieredzi, piemēram, apskates objektiem, ekskursijas, tūrisma objektiem, transporta, mūzikli, šovu, futbols un vēl daudz vairāk !.

Ticmate darbojas 40 valstīs 6 kontinentos, un pārdod biļetes uz notikumiem pilsētās visā pasaulē, no Prāgas uz austrumiem uz Las Vegas rietumos.

Kas būs jūsu nākamais galamērķis? Atrast un rezervēt biļetes uz savu pieredzi pie Ticmate!

  • Vairāk nekā 3 miljonu pārdotās biļetes

    4000+ produktiem 30 valstīs

  • 100% droša maksājumu sistēma

    Jūs varat justies 100% droši, bet pērk mūsu vietnē

  • Norēķināties ar eiro

    Jūs maksāt lats bez slēptās maksas

Similar experiences

Similar categories

St Pauls Cathedral

4.6 (70)
No € 21.4
Rezervēt ieejas biļetes uz Pāvila katedrāli, pirms jūs atstāt mājās, un izlaist līniju kasē!
Biļetes tiks nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi uzreiz pēc esat pabeidzis savu rezervāciju un maksājums ir apstiprināts!
Pāvila katedrāle ir piektais katedrāle jābalstās uz šo vietu, jo pirmā nodega uz zemes lielā ugunsgrēka Londonas 1666. Pāvila katedrāle ir viens no lielākajiem baznīcu Ziemeļeiropā, un ir veidota kā milzu krustojuma ar slaveno dome vidū!
Šādu iesk. uz uzņemšanas cenu:

Multivides ceļvedis:
2010 gadā tika uzsākta multimediju ceļvedis, kas ir iekļauts ieejas cena visiem individuālajiem apmeklētājiem un ir pieejams angļu, britu zīmju valoda, franču, vācu, itāļu, spāņu, portugāļu, poļu, krievu, mandarīns, japāņu un korejiešu. Ceļvedis izmanto filmu, jaunas fotogrāfija kā arī detalizētu komentārs piedāvāt efektīvu interpretāciju šo unikālo orientieri.

Plānotais ekskursijas:
Ekskursijas uz katedrāles grīdas un kapenes vadīja katedrāles gidi palaist četras reizes dienā pulksten 10:00, 11:00, 01:00 un 02:00. Individuālie apmeklētāji var pievienoties šiem ierodoties bez papildu izmaksām un tās ilgst 90 minūtes (vietu skaits ir ierobežots).

Oculus:
Uz Sv.Pāvila acu izmanto valsts-of-the-art projekcijas tehnoloģija iegremdēt apmeklētājiem aizraujošu stāstu un vēsturi šajā ikonu orientieri. Pirmais projekts šāda veida katedrāle, Oculus ir godalgotā 270 ° filmu pieredzi, kas apvieno 1400 gadu vēsturi, lai dzīvē.
Izvēlieties datumu jūs ierasties Londonā kā "Derīga No" datums, jo biļetes jūs pērkat šeit ir derīgs 1 mēnesi no "Derīga no" dienas jums izvēlēties. Izvēlies biļešu skaitu un uzklikšķiniet uz "meklēt". Tad izvēlaties "pieaugušo" vai bērns "biļetes (no 6-17 gadus.). Bērnu biļetes var iegādāties tikai pērkot pieaugušo biļetes. Bērni jaunāki par 5 gadiem, ir bez maksas, ja tie ir kopā ar pieaugušo. Šeit pēc jums izvēlēties, ja jūs vēlaties rezervēt biļetes uz citiem objektiem un transports.

Ticket categories

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 6-17. Children under age 5 are free, when accompanied by a paying adult.   

Opening hours

P - Se 8:30-16:30, pēdējais uzņemšana 04:00. Galerijas atvērtas at 9:30, pēdējais uzņemšanas ar galerijām ir 04:15. Svētdiena ir slēgts apmeklētājiem un tūristiem.

Instant confirmation

Print out voucher

Opening hours

Norādījumi

St Pauls Cathedral

Address
St Paul's Churchyard, London EC4M 8AD

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.