Meklēt biļetes

Par Ticmate

  • 100% droša maksājumu sistēma

  • Norēķināties ar eiro

  • Vairāk nekā 3,5 miljonu pārdotās biļetes

St Pauls Cathedral

Līdzīga pieredze

Līdzīgas kategorijas

St Pauls Cathedral

4.6 (83)
No 34,90 €
Rezervēt ieejas biļetes uz Pāvila katedrāli, pirms jūs atstāt mājās, un izlaist līniju kasē!
Biļetes tiks nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi uzreiz pēc esat pabeidzis savu rezervāciju un maksājums ir apstiprināts!
Pāvila katedrāle ir piektais katedrāle jābalstās uz šo vietu, jo pirmā nodega uz zemes lielā ugunsgrēka Londonas 1666. Pāvila katedrāle ir viens no lielākajiem baznīcu Ziemeļeiropā, un ir veidota kā milzu krustojuma ar slaveno dome vidū!
Šādu iesk. uz uzņemšanas cenu:

Multivides ceļvedis:
2010 gadā tika uzsākta multimediju ceļvedis, kas ir iekļauts ieejas cena visiem individuālajiem apmeklētājiem un ir pieejams angļu, britu zīmju valoda, franču, vācu, itāļu, spāņu, portugāļu, poļu, krievu, mandarīns, japāņu un korejiešu. Ceļvedis izmanto filmu, jaunas fotogrāfija kā arī detalizētu komentārs piedāvāt efektīvu interpretāciju šo unikālo orientieri.

Plānotais ekskursijas:
Ekskursijas uz katedrāles grīdas un kapenes vadīja katedrāles gidi palaist četras reizes dienā pulksten 10:00, 11:00, 01:00 un 02:00. Individuālie apmeklētāji var pievienoties šiem ierodoties bez papildu izmaksām un tās ilgst 90 minūtes (vietu skaits ir ierobežots).

Oculus:
Uz Sv.Pāvila acu izmanto valsts-of-the-art projekcijas tehnoloģija iegremdēt apmeklētājiem aizraujošu stāstu un vēsturi šajā ikonu orientieri. Pirmais projekts šāda veida katedrāle, Oculus ir godalgotā 270 ° filmu pieredzi, kas apvieno 1400 gadu vēsturi, lai dzīvē.
Izvēlieties datumu jūs ierasties Londonā kā "Derīga No" datums, jo biļetes jūs pērkat šeit ir derīgs 1 mēnesi no "Derīga no" dienas jums izvēlēties. Izvēlies biļešu skaitu un uzklikšķiniet uz "meklēt". Tad izvēlaties "pieaugušo" vai bērns "biļetes (no 6-17 gadus.). Bērnu biļetes var iegādāties tikai pērkot pieaugušo biļetes. Bērni jaunāki par 5 gadiem, ir bez maksas, ja tie ir kopā ar pieaugušo. Šeit pēc jums izvēlēties, ja jūs vēlaties rezervēt biļetes uz citiem objektiem un transports.

Biļešu kategorijas

Adult (18+)
Child (6-17)
Infant (0-5): Free of charge

Darba laiks

P - Se 8:30-16:30, pēdējais uzņemšana 04:00. Galerijas atvērtas at 9:30, pēdējais uzņemšanas ar galerijām ir 04:15. Svētdiena ir slēgts apmeklētājiem un tūristiem.

Rezervēt

pir, 15 jūl 2024

Tūlītējs apstiprinājums

Pieņem mobilās biļetes

Ietaupiet laiku - izvairieties no rindas

Audio gids

Darba laiks

Norādījumi

St Pauls Cathedral

Adrese
St. Paul's Churchyard London EC4M 8AD

×

Palīdzības dienests angļu valodā

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Mēs labprāt atbildēsim uz jūsu jautājumiem.